نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل:اقتدار ايران اسلامي دشمن را به لرزه در آورده است

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵

امام جمعه زابل گفت: هيچ زماني حكومت الهي از سلاح براي مظلومان استفاده نمي كند بلكه در برابر ظالم مي ايستد و اين اقتدار ايران اسلامي دشمن را به لرزه درآورده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در زابل در خیابان هیرمند این شهرستان، اظهار کرد: خداوند به وسیله امام خمینی (ره ) انقلاب اسلامی را هدیه کرد و به برکت انقلاب اسلامی امام در تمام جهان عزت، امروز در جهان سرور و آقا هستیم.

امام جمعه زابل افزود: 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی فرصتی است که به اقتدار انقلاب اسلامی به برکات وجود فرزندان غیور این میهن پهناور عزیزان ارتشی بپردازیم.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران تمام جهان را حیرت زده کرده است و آنهایی که در کلاس درس علوم سیاسی جهان مطالبی آموخته بودند انقلاب اسلامی با معیارهایی که آنها داشتند اصلا نباید شکل می‌گرفت و یا اگر شکل می‌گرفت در همان روزهای نخستین باید از بین می‌رفت.

 حجت الاسلام و المسلمین کیخا بیان کرد: ایران اسلامی از همان روزهای نخستین شکل‎گیری و تولد از تمام جهات در تحریم‌های علمی،  نظامی، اقتصادی و غیره به سر می‎برد به برکت مقاومت، توکل و رفتار آموزی در کلاس درس ولی فقیه که متبلور کننده شخصیت امام زمان (عج) است، انقلاب اسلامی امروزه در تمام شئون زندگی نمونه کامل پیشرفت برای تمام مستضعفین جهان است.

امام جمعه زابل افزود: انقلاب اسلامی در تمام شئون علمی و غیر علمی با تیکه بر ذات حضرت باری تعالی شعار« نه شرقی، نه غربی» را ثابت کرد.

وی گفت: روز ارتش در تمام ایران اسلامی فرصتی برای نمایش گذاشتن ذره‌ای از اقتدار خودمان است و خیلی از لایه‌های اقتدارمان برای دشمن پنهان است و می‌ماند.

امام جمعه زابل ادامه داد: در روز ارتش به همه دشمنان ثابت می‎شود که چگونه ایران اسلامی به پیشرفت‌ رسیده است و مردم و مسئولان نیز باید بدانند که این همه عزت وعده خدا است.

وی گفت: ایستادگی در مقابل ظالم و در دفاع از مظلوم که سخن خدا و پیامبران الهی که در این مسیر حرکت کرده‌اند است و ما به برکت انقلاب اسلامی و ولایت فقیه حرکت کننده در مسیر انبیا الهی هستیم و ذره منحرف نخواهیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا تاکید کرد: همه باید توجه کنیم که این همه برکات به دلیل مقاومت بر سر ارزش‌ها است و هیچ وقت حُکومت الهی از سلاح خویش علیه مظلومین استفاده نخواهد کرد و همیشه این سلاح در خدمت حُکومت الهی و مظلومان خواهد بود و بدانیم که اگر امروزه عزتی است در سایه حرکت در این مسیر است.

مطالب مشابه
دیدگاه ها