نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل:جانبازان روی ویلچر نشسته‌اند تا نظام جمهوری اسلامی بایستد

یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

امام جمعه شهرستان زابل گفت: وقتی در یک جامعه، نظام اسلامی و الهی تشکیل شد، جان دادن در راه آن نظام ارزشمند است و نشستن بر روی ویلچر در راه پاسداری از این نظام باعث افتخار می‌شود. امروز جانبازان روی ویلچر نشسته‌اند تا جمهوری اسلامی بایستد.

به گزارش به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل به نقل از خبرنگار آنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در جشن بزرگ اعیاد شعبانیه و تجلیل از مقام شامخ جانبازان سرافراز دفاع مقدس که با حضور پرشور دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در سالن همایش شهید آیت الله حسینی طباطبایی این واحد دانشگاهی برگزار شد بر تشکیل کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها که از منویات مقام معظم رهبری است، تاکید کرد.

وی گفت: شعارهای این چهار دهه عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تبیین و تفسیر شود. ما در طول این چهار دهه، با تاکید بر همین اصول و شعار‌ها در مسیر رشد و تعالی این نظام الهی حرکت کرده‌ایم. تفاوت‌های بسیار زیاد قیام ملت‌های دیگر با این قیام الهی باید برای جوانان تشریح و تبیین شود.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به تقارن سالروز واقعه طبس با این روز‌ها تصریح کرد: واقعه طبس تکرار واقعه قرآن است و به گفته رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) شن‌ها مامور خدا بوده‌اند. ما در این چهل سال معجزات بسیاری دیده‌ایم و در آینده هم خواهیم دید.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل هم با تبریک روز جانباز و اعیاد شعبانیه، جانبازان را ذخایر نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و با اشاره به جایگاه رفیع مقام جانبازی در اسلام، بیان کرد: ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان باید در تمامی زمینه‌ها الگوی ما قرار گیرد.

دکتر محمد عمرانی به تشریح برنامه‌های فرهنگی اعیاد شعبانیه این واحد دانشگاهی پرداخت و اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، تجلیل از مقام شامخ جانبازان سر افراز و دیدار با پاسداران انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های این ایام مبارک خواهد بود.

مطالب مشابه
دیدگاه ها