نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : بــرگزاری و جایگزین کردن جـام شعبان به جـام رمضـان یک حـرکت فـرهنگی ـ قـرآنی است .

سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

به گــزارش پایگــاه اطلاع رســانی دفــتر امام جمعه شهرسـتان زابل ، جلسه ی جــام فوتسـال شعبانیـه ظهــر روز سه شنبه با حضــور امـام جمعـه ، فــرماندار ویــژه شهرستان و سایر مسئولین مربوطه در فـــرمانداری زابل برگـــزار گـــردید.

IMG_8799

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخــا امـام جمعـه شهــرستـان زابل در این جلسـه ضمن تبریک سـوم شعبـان ، میلاد پاســدار اسلام ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسـدار ، عنـوان کــرد : بــرگزاری و جایگزین کردن جـام شعبان به جـام رمضـان یک حـرکت فـرهنگی ـ قـرآنی است .

 

وی ادامه داد : ما باید ورزش و تمام شئون زندگی مان را طـوری برنامه ریـزی کنیم که علاوه بر سلامت جسم  ، کار روحـی و روانــی هم وجود داشته باشد .

 

امام جمعه زابل گفت : ما باید نگــاه ویژه به ورزش داشت تا سطح معضلات مواد مخدر و بزهکـاری های اجتماعی مدیریت و کاهش یابد .

IMG_8800

وی افـزود : جـام شعبان یک فرصت بسیار عالی برای  برگزاری جـام فوتسال می باشد که در ماه رمضان برپا می شده است ، ماهی که بهار قـرآن است و باید از فیوضات آن ماه بهره کـافی را برد و جـوان ماه هم ضرر مادی و هم ضرر معنوی می کند .

 

حجت الاسلام کیخا بیان کــرد : تبدیل جام رمضان به جام شعبان با هدف و شعار ” جـام شعبان ، حمایت از قــرآن ” برای اولین بار در دارالولایه سیستان انجام شد تا به حمد الهی بتواند الگویی مناسب برای تمامی کشور باشد وهمگان از آن بهره مند شوند.

 

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها