نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : تفکر انقلابی نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران در تمام جهان گسترده شده است

یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵

 حجت الاسلام و المسمین علی اکبر کیخا اظهار داشت: در دهه فجر، تاریکی های طاغوت وظلمات کنار زده شد و نور مبین خداوند متعال روشنی بخش چشم شد.

وی افزود: فجر انقلاب اسلامی که با نگاه مادی و جهان بینی مادی محال بود شکل بگیرد و بعد از شکل گیری نیز باقی بماند اما می بینیم که سی و اندی سال از عمر آن می گذرد نه تنها در درونش جوشش داشته بلکه توانسته تفکرش را در اروپا و آمریکا و شرق و غرب عالم پرتو افکنی کند.

امام جمعه زابل تصریح کرد: امروزه به برکت انقلاب شکوهمند ایران، طبق عقیده ی اهل فن و کارشناسان، دین اول در کل اروپا اسلام خواهد شد و در آمریکا آنقدر اسلام قلوب را فتح کرده که رئیس جمهور فعلی آمریکا ورود مسلمانان را به آمریکا ممنوع می کند غافل از اینکه جلوی نور را نمی توان گرفت این فجر شکل گرفته و قلوب آماده را نورانی می کند.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا با بیان اینکه، اداره شدن زندگی و جامعه با قوانین اسلام آرزوی تمام آزاده های جهان است ادامه داد: انقلاب اسلامی پیروز و حاکمیت نیز شکل گرفت و راه خود را ادامه داد که در حال حاضر نیز در مرحله بسط و گسترش در جامعه قرار دارد و بعد از آن مرحله شکل گیری تمدن اسلامی جهت جذب تمام تمدن ها قرار دارد که در این راستا به منظور دستیابی به تمدن اسلامی راه طولانی در پیش داریم.

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی، تمام مسئولین کشور توسط مردم انتخاب شوند و مردم به صورت مستقیم و غیر مستقیم مسولان را انتخاب می کنند که این موضوع نشان دهنده ساختمان مستحکم جمهوری اسلامی ایران اسلامی است که نظیر آن در جهان دیده نمی شود.

مطالب مشابه
دیدگاه ها