نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : تولیـد مـوشـک های بالستیک و پهپادهـا نتیجه تفکــر بسیجی اسـت

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵

امام جمعه شهرستان زابل گفت : تولید موشک بالستیک و بومی سازی پهباد در کشور نتیجه تفکر بسیجی است.

به گــزارش پایگاه اطلاع رسـانی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در هفدهمین مجمع عالی بسیج شهرستان زابل گفت: بسیج دارای مفهومی بسیار متفکرانه است که اگر به مقدمه اقدام و عمل برسد شاهد شکوفایی های زیادی در همه عرصه ها خواهیم بود.

ایشان با عنوان، بسیج شغل نیست بلکه تفکر و اندیشه است افــزود: همه در هر لباس، مقام و مسولیت باید بسیجی باشند بنابراین کار بسیجی به تمام جامعه مربوط می شود.

وی با بیان باید طوری حرکت کرد که برنامه های دشمن خنثی شود گفت: برنامه های دشمن در جهت جلوگیری از پیشرفت انقلاب و وارد آوردن ضربه به آن به صورت همه جانبه و در دو مقوله جنگ نرم و جنگ نظامی گنجانده شده است.

ایشان در این راستا ادامه داد: با چنین هجمه ای وظیفه مجمع عالی بسیج، رصد برنامه های دشمن بوده چرا که دشمن بیدار و در تلاش کامل جهت ضربه زدن به انقلاب است بنابراین در مقابله با دشمن اتحاد همه جانبه مورد نیاز است.

وی با عنوان، در زمان طاغوت، استعدادها نه تنها مدیریت نمیشد بلکه اتلاف و به یغما می رفت افزود: به برکت انقلاب اسلامی استعدادها و مغزها مدیریت شده و ایران اسلامی جز کشورهای پیشرفته جهان شده است.

امام جمعه زابل با بیان، در مباحث اجتماعی و جنگ نرم نیز باید متحد، منسجم و با نیت پاک جلو رفت ادامه داد: پیشرفت اقتصادی و پیشرفت فرهنگی در کنار هم باید صورت گیرد.

وی تاکید کرد: به منظور کسب سلامت و نشاط در جامعه باید به ورزش و برنامه های ورزشی به ویژه بازی های بومی و محلی توجه ویژه داشت.

مطالب مشابه
دیدگاه ها