نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل دردیدار اعضای شورا و شهردار زابل : ما شما را حمایت و نقد می کنیم

سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی اکبر کیخا ظهر سه شنبه در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار با ایشان اظهار داشت : همه ی ما برای خدمت آمده ایم مخصوص در منطقه سیستان که کارهای بزرگی انجام شده اما اکثر کارها ناتمام مانده است و با یکسری محرومیت ها مشکلات جوی و جغرافیایی همراه می باشد .

دیدار اعضای شورا و شهردار زابل با امام جمعه

امام جمعه زابل ضمن آرزوی موفقیت برای شورای شهر و تبریک مجدد به شهردار زابل عنوان کرد : انشالله با کاری که در این بازه زمانی جدید انجام میدهید یک تحول عظیم در منطقه ایجاد شود .

دیدار اعضای شورا و شهردار زابل با امام جمعه

وی اعضای جدید شورا شهر زابل را چهره های مردمی معرفی و تاکید داشت : بنده با برنام هایی که ارائه کردید به آینده زابل امیدوار هستم تا شاهد یک تحول برای این مردم غریب و مظلوم باشیم .

 

حجت الاسلام والمسلمین کیخا با اشاره به حمایت ایشان از شورای و شهردارشهرستان زابل گفت : ما شما را حمایت و هم نقد می کنیم و این مطالبه گری مان را مانند گذشته ادامه خواهیم داد .

دیدار اعضای شورا و شهردار زابل با امام جمعه

رئیس شورای شهرستان زابل در این دیدار فلسفه وجودی شورا را مردم دانست و افزود : تمامی اعضای شورای اسلامی شهرستان زابل اعم از خواهر و برادر برای خدمت به مردم و آبادانی شهر در کنار هم قرار دارند و آغاز بکار کرده اند.

دیدار اعضای شورا و شهردار زابل با امام جمعه

مهدی سرگلزائی از حمایت های امام جمعه از شورای شهر تشکر کرد و افزود : شما همواره در کنار شورای شهر بوده اید و تمامی خطبه ها و سخنان مطالبه گرانه شما در خصوص شورا و شهرداری زابل کمک بسیار بزرگی برای ما بوده است .

 

در این دیدار شهرداری زابل گزارش مختصری از فعالیت های شهرداری زابل بیان کرد وگفت : در وهله اول مشکلات شهر شناسایی و اولویت بندی گردیده  که  80 درصد این امر پیشرفت داشته است .

دیدار اعضای شورا و شهردار زابل با امام جمعه

حمید نوری اظهار داشت : رویکرد جدید شورای پنجم شهر زابل خدمت ، تغییر و تحول در سطح شهر است و ما از امروز استارت بهبود فضای سبز را از مدارس سطح شهر با همکاری اداره آموزش و پرورش و سازمان های مردم نهاد با توزیع و کاشت ۱۰ هزار اصله گونه نهال سازگار یافته با محیط و شرایط جوی شهرستان و منظقه زده ایم .

وی در خصوص پارک بانوان اظهار داشت : همکاری بسیار خوبی با سازمان های مردم نهاد جهت خرید و احداث این پارک انجام شده است و انشالله در حداقل زمان ممکن این پارک که در محیطی محصور شده است مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

مطالب مشابه
دیدگاه ها