نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : در هر مرحله‌ای از زندگی که هستیم باید فکرمان امام حسینی و نگاهمان عاشورایی باشد

یکشنبه 30 اکتبر 2016

حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر کیخا در کنگره 36 هزار شهید دانش‌آموز و 21 شهید دبیرستان شهید حسینی طباطبایی شهرستان زابل که ظهر روز در مصلای المهدی (عج) زابل برگزار شد، اطهار کرد: امام راحل عظیم‌الشان ما پرچم و علم کربلا را بلند کردند و مردم ما با لبیک یا حسین را زیر پرچمی که امام بلند کرده بود بر زبان جاری کردند و چنان لبیک مُحکمی گفتند که تمام جهان را مات و مبهوت کردند.

امام جمعه زابل ادامه داد: هدف از تشکیل اینگونه محافل و یادواره شهدا برای این است که ما راه را گم نکنیم و اجازه ندهیم که دشمن سر ما کلاه بگذارد و انقلاب ما را به غارت نبرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کیخاگفت: چند سال پیش در مصر، مردم قیام و انقلاب کردند اما به دلیل عدم بصیرت و رهبری، انقلابشان را دزدیدند و اوضاع آنان بدتر از گذشته شد.

وی اضافه کرد: ما در این جلسه حضور یافته‌ایم تا به مثل شهدا لبیک یا حسین (ع) بگوییم و همچون حسین فهمیده این دانش آموز عزیز، چنین شجاعتی در وجود خودمان بگیریم که اگر لازم شد جلوی پیشرفت و نفوذ دشمن را با بدنمان بگیریم، قطعه قطعه شویم و جلوی این عمل دشمن را بگیریم.

امام جمعه زابل افزود: دشمن هنوز از پا نیفتاده و بیکار نیست و امروزه دشمن می‌خواهد به وسیله ماهواره به درون خانواده نفوذ کند و ما باید به مثل حسین فهمیده بیدار باشیم و جلوی نفوذ دُشمن را بگیریم.

وی بیان کرد: در هر مرحله‌ای از زندگی که هستیم باید فکرمان امام حسینی و نگاهمان عاشورایی باشد و اگر روزی نیاز بود که همه به ندای امام راحل (ره) لبیک گویند، امروزه همه وظیفه داریم به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک بگوییم.

دیدگاه ها