نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : دشمن با ترویج اسلام آمریکایی به دنبال نابودی فونداسیون اسلام ناب است/ انقلاب اسلامی را حفظ و گسترش دهیم

سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا روز سه شنبه در دیدار با مدیران شهرستان زابل در دفتر امام جمعه این شهرستان افزود: شهدا با نثار خون خود ثابت کردند که ارزش انقلاب به چه میزان است بنابراین موظفیم با مطالعه ی تاریخ انقلاب، انقلابی بمانیم و نگذاریم روحیه انقلابی ضعیف شود چرا که دشمن می خواهد ما ضعیف شویم و مانند انقلاب های دیگر انقلاب شکومند ایران را به خیال باطل خویش برباید.

وی افزود: انقلاب دارای معانی زیبایی از جمله تبدیل و منقلب شدن، تبدیل گفتمان طاغوت به گفتمان رحمانی و اسلامی، ادامه ی راه عاشورا، بدر، حنین و خندق ادامه راه همه ی انبیاء و رسولان می باشد.

امام جمعه زابل با بیان اینکه، این انقلاب برای حاکمیت دین خدا شکل گرفته و همیشه تر و تازه و با طراوت خواهد بود ادامه داد: برای اسلامی کردن جامعه هنوز باید تلاش شود که لازمه ی آن انقلابی بماندن و بسیجی بودن است.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا با بیان اینکه، وجود احزاب در جامعه نعمت است و باعث شکل گیری و استحکام نظامی می باشد بنابراین همه سرباز ولایت و نظام هستیم خاطرنشان کرد: با هر سلیقه ی سیاسی باید ساختمان و فونداسیون انقلاب و شکل جمهوریت و اسلامیت نظام حفظ شود.

امام جمعه زابل تصریح کرد: دشمن می خواهد جمهوریت و اسلامیت کنار هم نباشد چرا که جمهوری اسلامی یعنی مردم سالاری دینی و در این راستا مسئولین را خود مردم به صورت مستقیم و غیر مستقیم انتخاب می کنند بنابراین مردم صاحب اختیارند و با قید دینی و محتوای دین و قوانین دین تعیین تکلیف می کنند.

وی تاکید کرد: دشمن در پژوهشکده هایی از قبیل لندن و برلین چگونگی سست کردن پایه های نظام را تحقیق می کنند که در این راستا با توجه به عدم موفقیت در جنگ سخت، اکنون دنبال جنگ نرم هستند بنابراین با مواد مخدر، به دنبال تغییر فکر و فتح سرزمین فکر هستند تا شخص مبدل به سنی انگلیسی یا شیعه انگلیسی و اسلام ناب نیز تبدیل به اسلام آمریکایی شود.

امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: رهبرمعظم انقلاب خطر شیعه و سنی انگلیسی را بارها گوش زد کردند چرا که دشمن می خواهد فکر را عوض کند و با ترویج اسلام آمریکایی فونداسیون اسلام ناب را از بین برده و ثروت های ملی را چپاول کند.

وی با عنوان اینکه، وظیفه داریم حملات دشمن را مهندسی معکوس کنیم و همان حس و عقایدی که انقلاب را ایجاد و به پیروزی رساند را زنده نگه داریم ادامه داد: به فکر جوانان باشیم چرا که خطر ماهواره و اعتیاد آنان را تهدید می کند بنابراین در هر پست و مقامی که قرار داریم باید کار فرهنگی کنیم به طوری که حتی در زمینه مسائل اقتصادی هم اسلامی و فرهنگی گام برداریم.

وی در پایان گفت: به فکر جوانان باشیم و در مقابل خطر ماهواره ها با صلابت ایستادگی کنیم چرا که افزایش آمار طلاق و ترویج پوشش های نامناسب و مواد مخدر از این طریق در جامعه به وجود آمده تا جوانان با عقل مملو از مخدر نتواند به حسین فهمیده، میرحسینی، عالی و طباطبایی مبدل شود بنابراین همه موظفیم انقلابی باشیم و فرهنگ انقلاب را بسط و گسترش دهیم.

مطالب مشابه
دیدگاه ها