نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : دشمن درصدد تحریف شخصیت امام (ره) است .

یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵

به گــزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در مراسم اولین یادواره مهندس شهید حمیدرضا حسابی مقدم که در سالن آمفی تئاتر دانشگـاه زابل برگـزارشداظهار داشت: شهرستان زابل در معرفی شهدا، استانداردهـای شهری، تفریحگاه ها و مباحث فرهنگی از بسیاری از نقاط کشور عقب مانده است.

وی با بیان اینکه، امروز روز انتخاب است نه انتصاب افـزود: مجلس خبرگان رهبری ولی فقیه را نصب نمی کند بلکه کشف می کند چرا که نصب ایشان بدست حجت خدا براساس شاخص های بیان شده توسط امام معصوم است.

امام جمعه زابل با عنوان اینکه، شهدا با بذل جان خویش و ایمان به غیب علو رسیدن به این مقام را بیان کردند تصریح کرد: امروزه دشمن به دنبال معرفی شخصیت امام (ره) به شیوه ای نادرست به نسل های آینده و کشورهایی که فجر انقلاب اسلامی در آنجا ظلمت ها را کنار زده می باشد.

وی عنوان کرد: دشمن با معرفی امام با شاخص ها و اوصافی که زیبنده ایشان نیست به دنبال تحریف شخصیت بنیانگذار کبیر انقلاب می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین کیخاتاکید کرد: تحریف شخصیت امام، تحریف انقلاب و بازگشت مجدد به زمان طاغوت، بردگی طاغوت و غارت ذخایر ملی را دربردارد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه همگان فعالیت در تمامی عرصه ها به ویژه جنگ نرم که بسیار دشوارتر از جنگ سخت است می باشد.

خطیب نماز جمعه شهرستان زابل با اشاره به، شهید حسابی مقدم ها باید بیشتر معرفی تا با طرز فکر آنان آشنا شد گفت: به منظور آشنایی نسل جدید با شهدا، همایش ها و یادواره ها باید در اماکن مختلف به ویژه مدارس برگزار شود.

مطالب مشابه
دیدگاه ها