نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : روز دانشجو، نماد استقلال طلبی، عدالت‌خواهی و استکبارستیزی است

چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

مراسم گرامیداشت 16 آذر ماه در دانشگاه زابل با حضور مسئولین شهرستان زابل، رئیس و جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه زابل و حضور پر شکوه دانشجویان در سالن اجتماعات سایت قدیم دانشگاه زابل برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا، امام جمعه معزز شهرستان زابل که به منظور حضور در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان حضور یافته بود ضمن تشکر از تلاش های ریاست دانشگاه زابل برای ایجاد محیط سرشار از نشاط بیان داشت : این نشاط و بصیرت در کنار تحصیل علم که در عزیزان دانشجو دیده می شود نشان از مدیریت صحیحی است که در دانشگاه صورت گرفته است.

امام جمعه شهرستان زابل با اشاره به جریان 16آذر1332 افزود: شهدای دانشجوی 16 آذر  با ایستادگی در برابر استکبار جهانی و نثار خون پاک شان به عزت ابدی نائل و برای همیشه به‌ عنوان نماد مبارزه با سلطه گری ظالمانه در خاطره ها خواهند ماند.

امام جمعه زابل با بیان اینکه روز دانشجو، نماد استقلال طلبی، عدالت‌خواهی و استکبارستیزی است، اظهار کرد: روز دانشجو حاصل تلاش کسانی هستند که در تولید علم، معرفت و آگاهی‌بخشی به جامعه سرآمد بودند.

وی افزود: هر چقدر فضای دانشگاهی و دانشجویی را توسعه دهیم تاثیرگذاری علمی و فرهنگی قطعا در آن منطقه بیشتر خواهد بود و جامعه ما از نظر فرهنگی پیشرفت خواهد کرد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها