نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : سلامت جامعه در گـرو سلامت خانواده / بانوان مدیر فرهنگی خانواده هستند

سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا اظهار داشت : سلامت روان، اعتقادی و حتی سلامت جسمی یک خانواده سبب سلامت اجتماع می باشد بنابراین خانواده ها در تمامی عرصه ها باید به دنبال سلامت و آرامش خود باشند تا جامعه ای عاری از دغدغه و مشکل ایجاد شود.

وی افزود: دشمن به خوبی از اهمیت خانواده در جامعه آگاه است و با برنامه ریزی دقیق به دنبال سرد شدن و در پی آن نابودی کانون گرم خانواده است تا از این طریق ایران اسلامی را به زوال و نابودی برساند.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی با پخش انواع برنامه های ماهواره ای و ایجاد ۳۰۰ شبکه فارسی زبان به دنبال انهدام بنیان خانواده و رواج انواع فساد و بی بند و باری است.

امام جمعه زابل با بیان اینکه، یکی از ارکان خانواده زن است خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم فرموده اند: زن رئیس خانه است و از لحاظ حفاظت فیزیکی و امنیت مسولیت خانواده بر عهده مرد است، بنابراین مدیریت فرهنگی درون خانواده برعهده زن است و باید مقام زن تکریم شود.

وی با اشاره به، خانواده ها گول غربی ها را نخورند چرا که هدف آنان متلاشی کردن بنیان و ارکان خانواده است ادامه داد: چرا مسلمانان باید غربی هایی را که در منجلاب فساد فرو رفته را الگوی خود قرار دهند در حالی که با دارا بودن اهل بیت و اسلام ناب محمدی نیازی به الگوی دیگر وجود ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا تاکید کرد: والدین در ازدواج معیار خود را ایمان به خدا قرار دهند به طوری که مسائل مادی را در اولویت بعد قرار دهند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها