نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل: شروعی که با شور و شوق باشد بیانگرپایانی بسیار عزت مند خواهد بود

جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

امام جمعه زابل گفت: حضور پای صندوق رای جهاد فی سبیل الله است و حضور پشت خاکریزیست در مقابل دشمنی که چشم دیدن سربلندی ما را ندارد و هرلحظه ثانیه شماری می کند تا مردم دست از این انقلاب بردارند و بتواند به مقاصد شومش برسد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا از زابل، حجت الاسلام کیخا در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه شروعی که با شورو شوق باشد بیانگرپایانی با عزت خواهد بود، افزود: مردم هرلحظه ای که فصل انتخابات می شود مشت محکمی در دهان ابرقدرتها می زنند و خواهند زد و امیدواریم بعد از اعلام نتایج چه در شوراهای شهر و روستا و چه در انتخابات ریاست جمهوری، هرکسی که رأی بیاورد سایرکاندیداها علاوه برتبریک، حمایتشان را از وی اعلام نمایند.

 

وی ادامه داد: مردم بدانند هر اسمی که از صندوقها دربیاید چه در شوراها و چه در ریاست جمهوری، آنها نمایندگان همه مردم، هم کسانی که به آنها رأی دادند و هم کسانی که به آنها رأی ندادند، هستند.

 

وی با اشاره به برگزاری مناظره های تلویزیونی، با خوب ارزیابی کردن این مناظره ها، گفت: این مناظره ها خیلی قابل تحسین بود و باعث شد تا ذهن مردم نسبت به کاندیداها شفاف سازی شود و از طرفی باعث شد تا زوایای شخصیتی افراد در مناظرات بروز نماید و درمجموع، روند در کل کشور رضایت بخش بود و معلوم است که مردم برنامه های کاندیداها را شناخته اند و آگاهانه انتخابشان را انجام می دهند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها