نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : عزت ملت ایران در ایستادگی مقابل دشمن است نه در برجام

پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر کیخا ظهر امروز در جلسه‌ای که با موضوع برنامه‌ریزی نماز عید قربان و عید غدیر خم در سالن الغدیر مصلی‌ المهدی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امسال از حضور ایرانیان در حج توسط گروهی که به فرموده مقام معظم رهبری شجره خبیثه و ملعونه هستند، جلوگیری شد.

 امام جمعه زابل
امام جمعه زابل افزود: در حادثه منا مشاهده کردیم که چگونه عامدانه هزاران نفر را در مدت 30 دقیقه به شهادت رساندند و یکبار دیگر چهره اصلی خودشان را نشان دادند.
وی گفت: حادثه منا تیر خلاص رژیم منحوس آل‌سعود بود و ما مشاهده می‌کنیم که این برایشان گران تمام می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین کیخا گفت: نامه مقام معظم رهبری بیداری اسلامی را دوباره شکل داد و قطعاً سرعت زوال و نابودی آل‌سعود را افزایش خواهد داد.
وی بیان کرد: امیدواریم به زودی شاهد باشیم که حجاج ما به مکه مکرمه و مدینه منوره مشرف می‌شوند با این تفاوت که دیگر خبری از حکومت نحس و کودککش آل‌سعود نباشد.
امام جمعه زابل در ادامه با اشاره به برجام و بدعهدی‌های غرب افزود: ما به برجام نیاز نداریم، تمام عزت ایران اسلامی به ایستادگی در برابر دشمن است و به فرموده مقام معظم رهبری نتیجه برجام آن بود که ما بدانیم که نمی‌شود به دشمن اعتماد کرد و اگر در پاسپورت ما عزت و شرف است به خاطر اصل انقلاب و خون شهدای ماست.
مطالب مشابه
دیدگاه ها