نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : فعـالان فــرهنگـی از جـزیـره کــاری پرهیـز کنند

پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵

به گــزارش پایگاه اطلاع رسـانی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا ظهر روز چهار شنبه در مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی شهرستان زابل عنـوان کرد: دشمنان در جبهه ی جنگ فرهنگی بسیار عمیق و با قدرت وارد شده اند چرا که از این طریق خواهان نابودی ایران اسلامی بعنوان محور مقاومت با هر وسیله و نیرنگـی می باشد.

IMG_8979

وی با عنوان اینکه، کارهای فرهنگــی پیچیده و عمیق است که در این راستا کارهای فرهنگی عقب مانده بسیاری وجود دارد افزود: با توجه به دانستن دشمنان در خصوص عدم توانایی مقابله با ایران در جنگ سخت تمام تلاش و برنامه ریزی آن بر پیروزی در جنگ نرم می باشد که در این راستا اثرات آن در جامعه قابل مشاهده می باشد.

IMG_8984

وی با اشاره به، برگــزاری مجالس شادی مختلط همراه با موسیقی در سیستان زنگ خطری برای مـا به شمار می رود افزود: دشمن در تمامی مقوله های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی قصد نفوذ دارد که در این راستا هوشیاری و توجه همگان برای مقابله با آن ضروری است.

IMG_8985

وی با اشاره، فعالان فرهنگی با اجتناب از جزیره کاری، به دنبال ایجاد قرارگاه فرهنگی باشند تصریح کرد: طـرح و چشم انداز هسته ی مرکزی قرارگاه فرهنگی توسط اداره تبلیغات شهرستان ایجاد شود.

IMG_8987

وی در پایان گفت: اختلافات تضاد فکـری را کنار گذاشته و با استفاده از تنوع فکری که پویایی فرهنگی را دربردارد جهت هر چه بهتر اجرا شدن برنامه ها استفاده شود.

مطالب مشابه
دیدگاه ها