نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل: مردم انتخابشان را خدایی انجام دهند

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

امام جمعه زابل گفت: انتخابات در 29 اردیبهشت ماه جاری به خاطر اینکه هم مردم باید رئیس جمهور را انتخاب کنند و هم باید برای انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر و روستا رای بدهند از دو جهت حائز اهمیت است.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، اظهار افزود: حضور مردم در پای صندوقهای رای باید به صورت پرشور باشد تا باعث اقتدار و امنیت نظام گردد و مشت محکمی بردهان استکبارجهانی باشد.

وی انتخاب افرادی اصلح در شوراها و همچنین فردی شایسته ریاست جمهوری را دومین دلیل اهمیت انتخابات در29 اردیبهشت ماه جاری عنوان کرد و افزود: مردم باید برای رای دادن در هر دو انتخابات بر روی افراد، چه به لحاظ تفکر، چه به لحاظ اعتقاد و ایمان به خدا و…، مطالعه کنند و در واقع فردی اصلح را برای ریاست جمهوری انتخاب و برای شورا نیز افرادی شایسته را انتخاب نمایند.

وی در ادامه گفت: مردم باید به این نکته توجه داشته باشند که انتخاب باید برای خدا باشد و درواقع انتخابشان خدایی باشد.

امام جمعه زابل اضافه کرد: حضور حداکثری مردم درپای صندوقهای رای باید حضوری حداکثری و خالصانه و بدور از هرگونه حاشیه ای باشد.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا افزود: حضور پرشور مردم درپای صندوقهای رای نه تنها باعث اقتدار نظام می شود بلکه مردم سالاری دینی را در پای صندوقهای رای به نمایش خواهد گذاشت و به جهانیان می فهماند که دل مردم چقدر برای نظام و انقلاب می تپد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها