نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل: مسئولین مواظب رسوخ افکار دشمن در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی باشند

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

به گــزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر کیخا صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مقابل بنیاد شهید شهرستان زابل با حضور مسئولان و آحاد مردم برگزار شد، اظهار کرد: امام شهیدان به ما درس عزت و شرف آموخت و باعث شد ایران اسلامی به مجد و عظمت برسد و هفته دفاع مقدس تداعی‌کننده روزهای رشادت، شهامت و شهادت است.

امام جمعه زابل افزود: انقلاب اسلامی ما احیاکننده اسلام ناب محمدیست و دفاع از این انقلاب و از این ارزش‌ها در مقابل هجمه ناجوانمردانه استکبار جهانی که هدفش فتح سرزمین‌ها و از بین بردن ریشه اسلام بود، دفاع مقدس می‌شود.

وی ادامه داد: ایام هفته دفاع مقدس بهانه‌ای است که ما بیشتر به یاد عزیزانی باشیم که سینه سپر کردند و سینه چاک بودنشان را نسبت به انقلاب و ارزش‌ها به رخ استکبار جهانی کشیدند.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا گفت: یاد شهدا، خانواده‌های ایشان و جانبازان این کوه‌های ستبر و جبل راسخ و تکیه‌گاه ما در دفاع از ارزش‌هاست.

امام جمعه زابل بیان کرد: ما باید در این ایام، تاریخ دفاع مقدس و کتاب انقلاب را مطالعه کنیم تا مشاهده و فراموش نکنیم که در کجا قرار داشته‌ایم و الان به کجا رسیده‌ایم، باید خوب بیندیشیم که چه انجام داده‌ایم و چه باید انجام بدهیم.

وی ادامه داد: امروزه استکبار جهانی به شیوه‌های مختلف هجمه خود را افزایش داده است و در مقوله جنگ سخت با جنگ‌های نیابتی و هم در عرصه جنگ نرم ورود ویژه کرده است تا فکر و اندیشه‌مان را فتح کند.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا افزود: در هر پست و مقامی که هستیم، وظیفه داریم بسیجی باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم و در هر کجایی که دُشمن ورود کرده، وظیفه داریم بسیجی‌وار جلوی دُشمن ایستادگی کنیم.

وی افزود: خانواده‌ها مواظب باشند که فکر دُشمن از طریق ماهواره و شبکه‌های اجتماعی به خانه آنها رسوخ نکند و مسئولان مواظب باشند که فکر دشمن از راه‌های اقتصادی، سیاسی و غیره در تصمیمات مهم نفوذ نکند.

13950631000414_photol

مطالب مشابه
دیدگاه ها