نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل: نمره ائمه جمعه سیستان به استاندار نمره قبولی نیست

شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل ضمن تبریک میلاد رضوی و تشکر ویژه از کاروان زیر سایه خورشید وتولیت استان قدس رضوی به خاطر بذل توجه وادامه حرکت بسیار مقدس وپرخیر برکت عنوان کرد: توصیه وپشنهادی به تولیت مطهر آیت الله رییسی که هم افتخار ایران هستند وهم به عنوان یک سیستانی افتخار دارلولایه سیستان دارم که مورد توجه ویژه قرار گیرد که در این راستا طرح توسعه حرم مطهر را درخواست می کنیم.

وی افزود: حرم مطهر را توسعه دهند که منظور از توسعه حرم توسعه به مساحت واندازه کل ایران وجهان است حرم مطهر را به مقیاس ایران وجهان توسعه بدهید از ظرفیت حرم مطهر مرجع ومرقد شریف امام رضا بیش از اینها استفاده بشود.

امام جمه زابل گفت: توسعه حرم توسعه در سطح کشور وجهان است نگاه ویژه به مراکز فرهنگی رسیدگی به محرومان ومستضعفان که امام رضا معین الضّعفا هستند حرکت زیبایی که به زوار اجازه بدهند که شب در حرم استراحت بکنند حرکت بسیار قابل تقدیر است.

وی افزود: توسعه حرم مطهر ورود ویژه به موضوع تولید و اشتغال در مناطقی که محروم هستند تاسیس و راه اندازی کارخانه جات و کارگاههای تولیدی، ورود ویژه به موضوع مبارزه با مواد مخدر واعتیاد که ریشه بیکار ی و عدم اشتغال است.

وی خاطرنشان کرد: تنفیذ حکم ریاست جمهور توسط مقام برای دوازدهمین دولت در جمهوری اسلامی انجام گرفت که در این راستا مقام معظم رهبری فرمایشاتی را در مراسم تنفیذ حکم ایراد فرمودند که بسیار مهم راهگشا وکلیدی بود.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا خطاب به استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص گفته هایش درفضای مجازی بیان داشت: استاندار سیستان بلوچستان باید به طور رسمی تکذیب کنند و به این قضیه در فضای مجازی پایان بدهند یا آن طوری که گفته  می شود سایت استانداری مطلب انقد کرده یعنی صحت دارد در این صورت استاندار که نماینده ارشد دولت هستند باید از ائمه جمعه سیستان رسما عذرخواهی کنند سخن با شخص استاندار است که نماینده ارشد قوه مجریه است ما معتقدیم شما استاندار محترم کارنامه قابل قبولی حداقل در شمال استان ندارید.

وی تاکید کرد: بارها عرض کردیم نمره ما نمره قبولی به شما نیست ما معتقدیم شما در این مدت خوب فعالیت کردید اما در زمینه گفتار درمانی جملات بسیار زیبا وادیبانه که نشان می داد رومان نویس خوبی هستید نه استاندار خوبی، در این مدت ما شما را ازمودیم جذب سرمایه وظیفه چه کسی است من امام جمعه باید سرمایه گذار جذب کنم.

وی ادامه داد: یکی از راههای جذب سرمایه گذار راههای مواصلاتی است که در این راستا چه کردید با ازاد راه زابل زاهدان؟ ایا کم کاریهای فرمانداران این شهرستاها را به مثل فرماندار شهرستان هامون که منطقه ویژه اقتصادی تحت قدرتش است وهیچ گونه سرمایه گذاری جذب نکردند آیا با ید ما ایمه جمعه سیستان جواب بدهیم یا شما که او را بر ان امر گماشتید.

امام جمعه زابل افزود: از راههای جذب سرمایه گذار تشویق و ترغیب است شما کدام کار را انجام دادید یک مورد را مثال بزنید تا ما قدردان باشیم.

وی اضافه کرد: مدیریت مرز شما را که دیدیم بعد چهار سال مجوز گرفتید ببینیم صحت دارد یانه اینها کارهای شما وکارنامه شما است بایست ببینیم نمره قبولی در نزد مردم می گیرید؟ ما اگر کاری انجام بدهیم این قدرت وشهامت را داریم که از این ملت غیور عذرخواهی کنیم منتظر این قدرت وشهامت شما هستیم.

مطالب مشابه
دیدگاه ها