نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل : وحدت حوزه و دانشگاه باید در منطقه سیستان جدی‌تر از گذشته شکل بگیرد

پنج شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل ؛ حجت الاسلام والمسلمین کیخا علی اکبر کیخا در دیدار عیدانه با هیات رئیسه و جمعی از کارکنان حوزه‌های مختلف واحد زابل که ظهر چهارشنبه برگزار شد با تبریک سال جدید و تسلیت ایام شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) اظهار کرد: «نهادهای علمی از حوزه‌های علمیه گرفته تا دانشگاه‌های منطقه سیستان به تکلیف و رسالت خود که شناسایی و گره گشایی مشکلات منطقه است عمل نکرده اند.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: «وحدت حوزه و دانشگاه باید در این منطقه جدی‌تر از گذشته شکل بگیرد و همه ظرفیت علمی دارالولایه سیستان پای کار بیایند تا بتواند با کمک دولت مردان، این منطقه را که با بحران جدی کم آبی و زیست محیطی روبه‌روست از نابودی کامل نجات دهند.

سرپرست واحد زابل نیز به تشریح عملکرد سال ۹۶ و برنامه های در دست اجرای سال ۹۷ این واحد دانشگاهی پرداخت و اظهار کرد: «گسترش رشته های تحصیلات تکمیلی و گرفتن رشته های پزشکی از برنامه های مهم واحد زابل در سال جاری خواهد بود.

دکتر محمد عمرانی با توجه به مصوبه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان مبنی بر ارتقای واحد زابل به بین الملل گفت: «امیدواریم با کمک نهادها و دستگاه های مرتبط شاهد عملیاتی شدن این مصوبه در امسال باشیم. قطعا توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به رشد و توسعه منطقه نیز کمک خواهد کرد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها