نمایش نوار ابزار

امام جمعه زابل گفت: مطالبه‌گری و صدای رسا برای رسانه‌ها و جوانان و یک تکلیف مهم است.

پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵

حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر کیخا در نشست خبری با اصحاب رسانه منطقه سیستان در زابل، اظهار داشت: مطالبه‌گری و صدای رسا برای رسانه‌ها و جوانان و یک تکلیف مهم است.

امام جمعه زابل با بیان اینکه داشجو باید عالم به زمان خود باشد، فکر سیاسی داشته باشد و احزاب سیاسی را رصد کند، افزود: حفظ استقلال رأی و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب از مهمترین وظایف دانشجویان است.

حجت‌الاسلام کیخا خاطرنشان کرد: دانشجو باید سرباز انقلاب باشد و با افزایش بصیرت در مواقع بروز فتنه در صراط مستقیم گام بردارد.

امام جمعه زابل با تاکید بر ضرورت رشد فرهنگی دانشجویان در کنار رشد علمی، تصریح کرد: دانشگاه‌ها باید در کنار برنامه‌های علمی که وظیفه اصلی آنهاست، برای رشد فرهنگی دانشجویان برنامه‌ریزی کنند.

وی دانشجویان را بسیجیان انقلابی دانست و افزود: دانشجو باید بسیجی باشد به این معنا که همواره به دنبال رفع فقر و مشکلات مردم باشد و عملش برای رضای خدا باشد.

‌کیخا با بیان اینکه چشم امید نظام به دانشجویان، طلاب و جوانان است، اظهار داشت: نشاط در دانشگاه‌ها در سال‌های اخیر رو به رشد است ولی این نشاط باید نشاط انقلابی باشد.

وی با اشاره به اهمیت رسانه، خاطرنشان کرد: قلمی که به اهل رسانه سپرده شده یک عنایت است که خداوند نیز به آن قسم خورده است.

امام جمعه زابل رسانه‌ها را حنجره رسای مردم دانست و بیان کرد: رسانه‌ها باید در راستای مطالبه مردم گام بردارند و فریاد و حنجره خود را وقف مشکلات و معضلات مردم کنند./تسنیم

مطالب مشابه
دیدگاه ها