نمایش نوار ابزار

امام جمعه موقت زابل:ترویج روحیه خودآگاهی و خودباوری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶

 امام جمعه موقت زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: ترویج روحیه خودآگاهی، خودباوری، اعتماد به نفس و شکوفایی استعدادها از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام محمود وحیدی راد در خطبه های نماز جمعه این هفته زابل اظهار داشت: ارائه و شکل گیری الگوی مردم سالاری دینی و جامعه مدنی اسلامی، تشکیل حکومت اسلامی متکی برخواست مردم و تعالیم الهی، حاکمیت ارزش های دینی و معنوی بر نظام حکومتی در عصر غلبه زور و ستم، عمران و آبادانی و تربیت انسان های صالح از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

وی با گرامیداشت ۱۲ بهمن سالروز ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و آغاز دهه فجر گفت: ایام الله دهه فجر یادآور ایثارگری ها، شجاعت ها و از خودگذشتگی تمام افرادی که برای پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل تلاش کردند، است.

امام جمعه موقت زابل با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بیان کرد: بر اساس مضامین برگرفته از احادیث نبوی این بانوی بزرگوار در نزد مسلمانان از جایگاه بالا و رفیعی برخوردار است.

حجت الاسلام وحیدی راد تصریح کرد: بر اساس فرموده های پیامبر اکرم(ص) حضرت فاطمه(س) سرور زنان جهان است.

وی افزود: ولایتمداری یکی از ویژگی حضرت فاطمه (س) است به طوری که زنان جامعه با الگو پذیری از سیره زندگی این بزرگوار فضیلت تربیت انسان های وارسته و شایسته را در دامن خود پیدا می کنند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها