نمایش نوار ابزار

امـام جُمعه زابـل : شهیـدان شجـاعـان عـرصـه تاریـخ هستند

شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵

به گــزارش پایگـاه اطلاع رسـانی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل صبح روز شنبه در مراسم دومین یادواره شهیدان میرزایی و شهدای محله هاشم آباد با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین ارگان های دولتی ، خانواده های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگـران و عموم مردم شهید پرور در مسجد محله هاشم آباد شهرستان زابل اظـهار کـرد : تمامی موجودات اعم از جن و انس همه به سمت خدا در حال حرکت اند و مومنین به سمت صفات رحمت خدا سوق داده می شوند که تجلی گاه صفات خدا بهشت است و شهدا کسانی هستند که در این مسیر قرار گرفته اند .

امام جمعه زابل با اشاره به روایت اینکه اولین کسانی که وارد بهشت می شوند شهیدان است ،  اظهار داشت: کسانی که عبد خدا باشند و بیشترین بندگی را انجام داده باشند به بهشت داخل می شوند .

وی اظهار داشت : شهیدان شجاعان عرصه تاریخ هستند و ما در این محفل گرد هم آمده ایم که در مسیر شهدا حرکت کرده  و به سمت صفات خدا قرار بگیریم.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا اسحله را نُماد دفاع از ارزش ها معرفی و تاکید کرد: اسلحه وسیله ی است که توسط آن اسلام ناب محمدی و انقلاب اسلامی را حفظ و از حمله ی دشمنان حفاظت می کند  و تهذیب نفس و پیروزی در جهاد اکبر یک اسلحه است .

وی تاکید کــرد : امروزه دشمن می خواهد حسین فهمیده ها را با جنگ نرم از ما بگیرید و نگُذارد شهید میرحسینی ها و شخصیت هایی امثال این بزرگواران از دل این انقلاب متولد شوند .

امام جمعه زابل اظهار داشت : همه آحاد جامعه مسئولیت دارند و خانواده از همه مهمتر ، زیرا دشمن می خواهد با ماهواره ساختار خانواده را مُتلاشی سازد ، همه ما باید هوشیار و آگاه باشیم .

مطالب مشابه
دیدگاه ها