نمایش نوار ابزار

بازدید امام جمعه از روند پیشرفت طرح های عمرانی شهرداری زابل

دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل ؛ صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل به همراه رئیس شورای شهر و شهردار زابل از پروژه های عمرانی برخی طرح های در حال ساخت شهرداری، بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت و روند اجرای این طرح ها قرار گرفت.

در این بازدید مهندس نوری شهردار زابل به تشریح اقدامات انجام شده در خصوص پروژه های در حال اجرا و همچنین برنامه های آتی شهرداری زابل پرداخت و یادآور شد : پروژه های و برنامه های خوبی برای شهر زابل در نظر گرفته شده است که این طرح ها و برنامه ها از کیفیت خوبی برخوردار است .

حجت الاسلام والمسلمین کیخا طی این بازدیدها ضمن ابراز خرسندی و رضایت از طرح های در حال اجرای شهرداری زابل گفت : بنده با دیدن این برنامه ها انرژی گرفتم و قطعاٌ با اتمام و اجرای این طرح ها نشاط و شادابی در مردم ، شهروندان و سطح جامعه مشاهده خواهد شد .

وی در پایان برای این مجموعه   و تمام خادمین مردم توفیق روز افزون از سوی خداوند متعال را خواستار شد .

 بازدید امام جمعه از روند پیشرفت طرح های عمرانی شهرداری زابل بازدید امام جمعه از روند پیشرفت طرح های عمرانی شهرداری زابل بازدید امام جمعه از روند پیشرفت طرح های عمرانی شهرداری زابل بازدید امام جمعه از روند پیشرفت طرح های عمرانی شهرداری زابل بازدید امام جمعه از روند پیشرفت طرح های عمرانی شهرداری زابل بازدید امام جمعه از روند پیشرفت طرح های عمرانی شهرداری زابل

مطالب مشابه
دیدگاه ها