نمایش نوار ابزار

به مناسبت روز شوراها ؛دیدار اعضای شورای اسلامی شهر زابل با امام جمعه

یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل ؛ به مناسبت نهم اردیبهشت ، روز ملی شوراها، اعضای شورای شهر زابل ظهر امروز با حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار امام جمعه شهرستان زابل ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از زحمات ارزنده و فعالیت های اعضای شورای شهر زابل گفت : روز شوراها فرصتی برای تشکر از زحمت کشان جامعه و ورق زدن فعالیت های این عزیزان است .

حجت الاسلام والمسلمین کیخا تیم اعضای شورای شهر زابل را یک تیم همدل ، پر تلاش و بسیار متحد دانست و افزود : ما تحول را در شهر مشاهده می کنیم و آن کسی که باید در وهله ای اول راضی باشد خداوند متعال است.

ایشان در پایان " خودزنی و تیشه به ریشه خود زدن را " عامل اصلی از بین رفتن سیستان معرفی کرد و افزود : انشالله با اتحاد ، همدلی و همزبانی به سوی سیستان آباد و توسعه محور حرکت کنیم .

در ابتدای این دیدار مهندس مهدی سرگلزائی رئیس شورای شهر زابل  ضمن تبریک روز شوراها از همدلی، حمایت ها، تلاش ها و همکاری مجدانه اعضای شورای اسلامی شهر زابل قدردانی کرد و گفت : ما اعضای شورای شهر خدمت به مردم را سعادتی بزرگ و وظیفه ای سنگین میدانیم .

 در پایان این دیدار صمیمی رئیس شورای شهر زابل به ارائه گزارشی از عملکرد شورا و شهرداری پرداخت .

مطالب مشابه
دیدگاه ها