نمایش نوار ابزار

تجدید میثاق طلاب و روحانیون دارالولایه سیستان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری +تصاویر

پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل، صبح امروز پنجشنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۶ طلاب و روحانیون دارالولایه سیستان به مناسبت گرامیداشت حماسه ماندگار ۹ دی با حضور و قرائت میثاق نامه آرمان‌های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

متن این میثاق نامه به شرح ذیل می باشد : محضر رهبر معظم و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله)
سلام علیکم
رهبر عزیزم، این روزها یادآور حماسه ای زمینی آمیخته به عشق آسمانی است که بار دیگر قدرت ایمان مردم انقلابی را نمایان ساخت و خط ناامیدی و خط بطلان بر دسیسه ای معاندین و فتنه جویان کشید.
همایش عظیم مردمی و ایمانی نهم دیماه، به حق فراخوانی بود تا ملت بصیر،آگاه و جان برکف ایران اسلامی تا پایبندی به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل و رهبر معظم را به رخ جهانیان ، عالمیان بکشند.
اینک و در آستانه این روز مقدس و مبارک که پس از روزهای تلخ فتنه ، کام مؤمنان را شیرین کرد نکاتی را به محضرتان اعلام می داریم.
طلاب عزیز بعد از هر بند در صورت تأیید تکبیر بگویند.
۱ـ جریان فکری جوانان مؤمن و انقلابی در لباس مقدس روحانیت تا پای جان از انقلاب اسلامی دفاع خواهد کرد و در راه حفظ و تبیین ارزش ها این انقلاب انسان ساز از هیچ تلاشی دریغ ننموده و آماده مقابله با همه تحریف نماها و فتنه گران می باشد.
۲ـ ما بعنوان حافظان و وارثان انقلاب اسلامی نهال دین محوری، ولایت مداری و قانون مداری را در وجودمان آبیاری و خود را مسئول پیگیری مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی دانسته و زبان گویای مردم برای اعلام مشکلات و سد محکم مقابله با فساد و فقر و تبعیض خواهیم بود.
۳ـ ما در سایه منویات معظم له در امر تولید علم و توسعه و پیشرفت جامعه در مقوله های مختلف با تشکیل گروه های علمی و جهادی در فضای حقیقی و مجازی آماده خدمت در جای جای میهن اسلامی حتی فراتر از مرزها بوده و تمام تلاش مان را در جهت رونق بخشیدن به استعدادها و تولیدات داخلی و شکوفایی ظرفیت ها ملی بکار خواهیم بست.
۴ـ بسط و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی ،گفتمان دین و قرآن، گفتمان جامعه مهدوی و انتظار ، رسالت مهم جامعه روحانیت است که ما در راستای جریان سازی آن همت گمارده و با ایجاد جنبش های پویا و سرزنده به سمت کمال و رشد انقلابی دینی آحاد جامعه تلاش می نمائیم.
۵ـ بار دیگر و از اخلاص و تقوا با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و امام راحل و منویات معظم له تجدید عهد و پیمان نموده و با سلاح خرد و معنویت و عدالت ، (تحصیل، تهذیب و ورزش) در مسیر اعتلای اسلام ناب محمدی صلوات ا… و مقدمه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عج) و ایجاد حکومت جهانی و تمدن عظیم اسلامی آماده جهاد هستیم.
در پایان آرزوی طول عمر پر برکت برای وجود نازنیم شما رهبر عزیزم در سایه عنایات و توجهات ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف داریم و امیدواریم این انقلاب پر برکت اسلامی با دستان مبارک شما به صاحب اصلی آن ولی عصر عجل ا…تعالی فرجه الشریف تحویل شود.

مطالب مشابه
دیدگاه ها