نمایش نوار ابزار

تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل برگزار شد

پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل؛ مراسم تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل با حضور حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه و مسئول حوزه های علمیه دارالولایه سیستان و سفیران هدایت المهدی (ع ) شهرستان زابل ، مدیران ، اساتید و طلاب حوزه های علمیه و کارکنان دفتر امام جمعه شهرستان زابل در دفتر ایشان برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین کیخا در این مراسم که عصر پنج شنبه ۱۰ خرداد برگزار شد از تلاش‌های شبانه روزی علیرضا بارانی بعنوان مشاور رسانه ای خود و مسئول روابط عمومی دفتر و ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان زابل  تلاش‌های او را در این جایگاه منشاء خیر و برکات بسیار برای سیستان دانست.

امام جمعه شهرستان زابل  با اشاره به سابقه آشنایی با علیرضا بارانی، وی را جوانی نخبه و خلاق در عرصه رسانه و فضای مجازی معرفی کرد که نقش و جایگاه رسانه و روابط عمومی را به صورت علمی در جامعه نشان داد .

وی با توجه به تلاش‌های صورت گرفته توسط علیرضا بارانی در دو سال گذشته در روابط عمومی دفتر امام جمعه تاکید کرد و گفت : از نتایج مثبت عملکرد ایشان همین بس که در دو سال متوالی دفتر امام جمعه و ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان زابل بعنوان روابط عمومی برتر توسط شورای سیاستگذاری ائمهه جمعه کشور انتخاب گردید .

علیرضا بارانی مشاور و مسئول اسبق روابط عمومی دفتر امام دفتر شهرستان زابل در این مراسم گفت : میخواستم به همه ثابت کنم که جایگاه روابط عمومی یعنی دست راست مدیر و روابط عمومی می‌تواند در انجام ماموریت‌های مهم موفق عمل کند.

وی یکی از هزاران مشکلات سیستان را عدم روابط عمومی متخصص و متعهد در ارگان دولتی دانست و خاطر نشان کرد : در سیستان و استان ما کارهای بسیار بزرگ فرهنگی ، اجتماعی ، علمی و اقتصادی برگزار میشود اما متاسفانه بدلیل عدم تخصص روابط عمومی ها این کارهای بزرگ در سراسر استان و کشور مخابره و اطلاع رسانی نمی شود .

در پایان این نشست از زحمات ۳۲ ماهه علیرضا بارانی مشاور و مسئول روابط عمومی امام دفتر شهرستان زابل منصوب شده تجلیل و امیرمحمد محمدی به عنوان روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل معرفی شد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها