نمایش نوار ابزار

تولیت آستان قدس رضوی: مردم منطقه سیستان به عنوان مدافعان انقلاب شایسته خدمت هستند

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶

آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه در نشست با فعالان و نخبگان فرهنگی منطقه سیستان در شمال سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ولایتمداری مردم این منطقه در طول تاریخ به خوبی ثابت شده است و همچنان بر ولایتمداری خود پایداری می کنند. 


وی افزود: با وجود تمام مشکلات این مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند و مسئولان در سخن و عمل باید قدردان و خدمتگزار آنان باشند. 


وی از ساخت مجموعه فرهنگی و خدماتی در منطقه سیستان از سوی آستان قدس رضوی خبر داد و گفت: این مجموعه با هدف ارائه خدمت به مردم این منطقه به عنوان سرمایه های کشور و انقلاب ایجاد می شود. 


وی ادامه داد: آستان قدس رضوی مبتنی بر حکم رهبر معظم انقلاب در پرتو برکات مرقد مطهر امام رضا(ع) در حوزه های مختلف فرهنگی و خدمت رسانی در نقاط مختلف ایران فعالیت می کند. 


آیت الله رئیسی تاکید کرد: رفع موانع و مشکلات در منطقه سبب کاهش مهاجرت و رونق اقتصادی و اجتماعی می شود که آستان قدس رضوی به اقتضای ماموریت و در پرتو نورانیت امام رضا(ع) به این مردم دلداده به اهل بیت(ع) خدمت رسانی می کند. 


وی با اشاره به اسکان ۵۰۰ هزار زائر امسال در حرم امام رضا(ع) گفت: روزانه افزون بر هزار زائر در حرم امام رضا(ع) اسکان پیدا می کنند./ایرنا

مطالب مشابه
دیدگاه ها