نمایش نوار ابزار

جشن تکلیف دو هزار نفری دانش آموزان دختر شهرستان زابل

چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل:آئین جشن تکلیف دختران دانش آموز  با حضور امام جمعه محترم شهرستان زابل در مصلی المهدی(عج)  برگزار شد.

امروز و در ایامی که معطر به عطر نام زیبای حضرت فاطمه(سلام الله علیها) می باشد،غنچه های نوشکفته باغ ایمان با الگو گیری از بانوی بزرگ اسلام در محفلی آکنده از معنویت و ایمان در قالب جشن تکلیف حضور یافتند و در مسیر قرب الهی گام برداشته،با چادر سفید و با قلبی پاک و مملو از مهر الهی طعم شیرین عبادت و انجام فرائض دینی را چشیدند.

در این مراسم زیبا و نورانی دو هزار نفر از دختران دانش آموز در آستانه ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یکی از جلوه های معنویت این نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم امام جمعه شهرستان زابل:پیرامون اهمیت ارتباط با خداوند متعال از طریق اقامه نماز ،رعایت حجاب،شناخت محرم و نامحرم و دعا برای نزول نعمات الهی مطالبی را بیان نمودند.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا بیان داشتند:همیشه اهل نماز باشید و نماز اول وقت را فراموش نکنید،در بحث رعایت حجاب از حضرت فاطمه(سلام الله علیها )الگو بگیرید،در شناخت محرم و نامحرم دقت نظر داشته باشید و در همه دعا ها و مناجات خود نزول باران و رحمت الهی را از خداوند متعال طلب کنید.

ویژه برنامه های  این جشن مسابقه،شعر و دکلمه و … بود که توسط عمو روحانی(حجج اسلام فاطمی منش و لطیفیان)  اجرا شد. 

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها