نمایش نوار ابزار

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر زابل برگزار شد

سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵

به گــزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، با حضور امام جمعه ، فـرماندار ، فـرمانده سپاه ناحیه و سایر اعضاء ستاد امر به معروف و نهی از منکرشهرستان جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر صبح روز سه شنبه در سالن کنفرانس دفتر امام جمعه زابل برگزار شد.

img_0933

حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری سیدو سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) گفت :  فلسفه ی قیام امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر بود و اگر قیام عاشورایی اباعبدالله الحسین (ع) نبود چیزی از اسلام باقی نمی ماند و همراه دعا کنیم که اسم ما فقط عضو ستاد نباشد و وواقعاً در مسیر عاشورا قرار بگیریم .

خطیب نماز جمعه شهرستان زابل تاکید کرد : از آمارگیری پرهیز کنیم و کارها بصورت عملی در جامعه دیده شود و امر به معروف و نهی از منکر مختص به یک هفته نیست و لازم است که در تمامی ایام به این موضوع پرداخته شود .

img_0937

حجت الاسلام والمسلمین کیخا اظهار داشت : باید ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فرهنگسازی شود و تنها ترویج این امر وظیفه روحانیت نیست بلکه همه ی اقشار به نوبه ی خود در تحقق این امر مهم رسالت سنگینی بر دوش دارند.

img_0934 img_0935

در اين جلسه مديران دستگاه‌ها و نهادها در خصوص برنامه ها و کارهای صورت گرفته احيای امر به معروف و نهی از منكر گزارش ارائه دادند .

مطالب مشابه
دیدگاه ها