نمایش نوار ابزار

جلسه شورای اداری شهرستان زابل

چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل:حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور یافتند.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا بیان داشتند: در این برهه از زمان که سیستان با خشکسالی و مشکلات اقتصادی مواجه است، بهبود و خروج از این وضعیت همت،همدلی و تلاش بیش از پیش مسئولین را می طلبد.سیستان به نسبت شهرهای دیگر ایران اسلامی آنطور که بایسته و شایسته است از ظرفیت های انقلاب اسلامی بهره نبرده است.نداشتن فضای سبز مناسب،مکان های تفریحی نمونه ای از این عدم بهره بری مناسب است.

همچنین ایشان افزودند:مسئولین باید جهادی عمل کنند،خادم مردم باشند و حقوق مردم را مطالبه کنند. به طور مثال،در بحث جاده زابل به زاهدان که هر روز جان تعدادی از فرزندان این سرزمین را می گیرد چقدر مطالبه شده و چقدر این مطالبات نتیجه داشته است؟

چندین سال است که فکر و حرکتی برای اتمام این طرح مهم صورت نگرفته است.

ایشان ذکر نمودند:هنگامی که مردم مشاهده کنند که مسئولین دغدغه مند رفع مشکلات و معضلات آنها هستند مردم نیز همگام و همیار آنها حرکت خواهند کرد.

همه مسئولین باید پاسخگوی عملکرد دوران مسئولیت خود باشند،به طور مثال شهردار های ادوار قبل یک منطقه یا شهرستان در جلسه ای گرد هم آمده و عملکرد خود را شرح دهند. تا میزان عمل و فعالیت های آنها در دوره عهده دار بودن مسئولیتشان مشخص شود.

ایشان در پایان نسبت به وحدت رویه،همگرایی و هم افزایی مردم و مسئولین در برنامه ها و فعالیت های مختلف فرهنگی،سیاسی و اجتماعی تاکید نمودند.

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها