نمایش نوار ابزار

حضور حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل در جلسه شورای اداری منطقه سیستان به ریاست استاندار محترم

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸

‍ 🔷بخشی از سخنان امام جمعه زابل بعد از #مطالبه_حضور استاندار در سیستان

💢بنده اهل تعامل هستم و میدانیم که شما برای خدمت آمدید و دست شما را در زمانی که خدمت میکنید به مانند برادرمان می فشاریم.

💢چند ماه است که حضور مستقیم در بین مردم ندارید، با جوانان و فعالین فرهنگی جلسه ای داشته باشید.

سیستان فراموش شده: جلسه شورای اداری منطقه سیستان به ریاست مهندس موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، با حضور ائمه جمعه، فرماندارن و مسئولین منطقه سیستان در سالن جلسات فرمانداری زابل برگزار شد.

به گزارش #سیستان_فراموش_شده : حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل در جلسه شورای اداری گفت: خیر مقدم خدمت استاندار محترم متدین و مومن،همه مهمان حاضر در جلسه و تبریک هفته دولت به همه این بزرگواران.

آرزوی موفقیت داریم برای همه عزیزان
کارهای خوبی انجام شده و ما هم بارها و بارها بیان کردیم هم در ورود استاندار، هم در همین محفل و هم در خطبه های متعدد اوصاف خوبان را بیان کردیم بالاخص ایمان و تدین ایشان را که بنده بارها متذکر شدم و امید ما هم به همین اوصاف اینچنینی است که بال، پروازی است برای خدمت بیشتر و بهتر .
به جهت حضور در منطقه سیستان در این ایام تقدیر و تشکر داریم

🔻وی در ادامه افزود: در این ایام خواهشی جهت حضور بیشتر شما در شمال استان داریم.
مدت چند ماه است که حضور مستقیم در بین مردم ندارید، در بعضی از برهه ها تشریف آوردید و بازدیدی از مرز داشتید اما در جمع مردم و مخصوصا جوانان حاضر نشدید و ما این گلایه مندی را از شما داریم. یک جلسه با جوانان و فعالین فرهنگی داشته باشید چرا که وقتی نماینده ارشد را در زمان سیل و در آن لحظه ای که آن صورت ها زیر آفتاب سوخت و موقع مشکلات آب ببینند قطعا اثر بهتری در روحیه ی آنها خواهد داشت.

🔻امام جمعه زابل عنوان کرد: ما دو نوع شخصیت داریم، اول شخصیت فردی و دوم شخصیت اجتماعی.
اگر فردی شخصیتش خرد شود، روی پیشرفت را در خودش نمی‌بیند چرا که روحیه اش ضعیف میشود.
در جایی هم اگر ، شخصیت مردم حفظ نشود نباید انتظار رشد و نمو آن جامعه را داشته باشیم.

بنده اشکال را در روابط عمومی و مسئولی که باید فضای مجازی را رصد می‌کرده میبینم، ای کاش خواسته های جوانان ما را در فضای مجازی می دیدید.
بنده اهل تعامل هستم و میدانیم که شما برای خدمت آمدید و دست شما را در زمانی که خدمت میکنید به مانند برادرمان می فشاریم.

🔻حجت الاسلام والمسلمین کیخا تصریح کرد: الحمدلله در حال حاضر سیستان دارالولایه به یک بلوغ سیاسی خاصی رسیده است. در همین ایام از وزارت کشور، سیستانی های مقیم پایتخت، و جاهای دیگر استان و کشور تماس هایی گرفته شد و حمایت خود را اعلام نمودند.

نه اینکه بحث تقابل باشد، بلکه فقط اصل بحث که مردم به این بلوغ فکری رسیده اند که برای رسیدن به حقوق شان با همه سلیقه های سیاسی در کنار هم باشند،چه اصلاح طلب اصولگرا و چه اصولگرای اصلاح طلب همین حرکتی که آیت الله  رئیسی در حال انجام دادن است و اصلاحات صورت میدهد،یک حرکت سریع به سمت آرمانهای جمهوری اسلامی است.

🔻وی در پایان افزود: محفل انس شکل گرفته و در حال جذب نیرو می‌باشد. محفل اندیشه های ناب سیستان که متشکل از همه ائمه جمعه محترم، فرمانداران، نمایندگان مجلس، فرمانداران سپاه، جوانان، معتمدین، ریش سفیدان و همه اقشار جامعه دور هم جمع شده 
از ظرفیت تمام سیستانی ها در این مجمع استفاده میشوند و مطالبات را انجام میدهند.

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها