نمایش نوار ابزار

حضور در جمع پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا ارتش مستقر در منطقه سیستان به مناسبت سالروز بیعت تاریخی همافران ارتش جمهوری اسلامی با امام خمینی(ره)

شنبه 8 فوریه 2020

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل:حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل در جمع پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا ارتش مستقر در منطقه سیستان به مناسبت سالروز بیعت تاریخی همافران ارتش جمهوری اسلامی با امام خمینی(ره) حضور پیدا نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا بیان نمودند:یاد امام راحل عظیم الشان و شهدای انقلاب اسلامی و همچنین سالروز روز بیعت تاریخی همافران با امام راحل را گرامی می داریم و این روز را به همه ارتشیان عزیز تبریک عرض می کنیم.

امام جمعه شهرستان زابل گفت :شهادت حاج قاسم سلیمانی شیشه عطری بود که کل جهان معطر به عطر شهادت شد و جبهه مقاومت متحد و مستحکم تر گردید،اگر قرار بود حرکت انقلاب اسلامی با شهادت حاج قاسم سلیمانی بایستد با شهادت شهید صیادشیرازی از حرکت باز می ایستاد.

ایشان تاکید کردند:آن روزی که رهبر عزیز انقلاب اسلامی فرمود دوران بزن و در رو تمام شده دشمنان نفهمیدند،انقلاب اسلامی درخت تنومندی شده و جهان را متوجه خود کرده است و به پهنای جبهه مقاومت ،جغرافیای جبهه مقاومت است و دشمن پاسخ دریافت می‌کند، ما بهترین و پیشرفته ترین سلاح ها را داریم و اما سوخت این تجهیزات ایمان در قلوب ارتشیان و نظامیان ماست.

در پایان مراسم حجت الاسلام والمسلمین کیخا از یگان ها و تجهیزات پیشرفته مستقر در پادگان بازدید نمودند.

دیدگاه ها