نمایش نوار ابزار

خطبه های نمازجمعه ۱۴تیر۱۳۹۸ به امامت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه موقت شهرستان زابل

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸

خطبه های نمازجمعه ۱۴تیر۱۳۹۸ به امامت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه موقت شهرستان زابل

 

علائم اهل تقوا بر اساس روایتی از امیرالمومنین(ع): راست گفتاری، اداء امانت و امنت داری،وفا به عهد ، اهل فخرفروشی و بخل نباشد، صله رحم، ترحم و مهربانی نسبت به ضعفا، اهل بذل و بخشش و قدم خیر،اخلاق نیکو، صبوری و بردباری ، بندگی عالمانه

شروع ماه ذی القعده ، در روایات تاکید به توبه و انابه به درگاه خدای متعال، ماه عبادت و بندگی خدای متعال، ماه مقدمه مراسم حج، لزوم عمل به توصیه های رهبرمعظم انقلاب به حجاج.

تبریک میلاد حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و آغاز دهه کرامت، بنابه روایتی از امام صادق(ع) همه شیعیان به شفاعت این بانوی بزرگوار وارد بهشت خواهند شد.

۵ذی القعده روز تجلیل از  امام زادگان و بقاع متبرکه و روز بزرگداشت حضرت صالح بن موسی کاظم (علیه السلام)

در روایتی از وجود مقدس پیامبر اکرم(ص) چهارگروه به شفاعت من خواهند رسید ولو گناهان سنگینی داشته باشند: ۱: کسانی که فرزندان و ذریه مرا گرامی بدارند، ۲:کسانی که حاجات آنها را برآورده نماید، ۳: کسی که گرفتاری آنها را برطرف کند ،۴: کسی که با قلب و ربان به آنها محبت نماید.

تشکر از زحمات اداره اوقاف و امور خیریه در مجموعه کشور و به وبژه در منطقه سیستان

۶ذی القعده روز بزرگداشت شاهچراغ امام زاده واجب التعظیم.

۱۱ ذی القعده میلاد امام رضا(علیه السلام)

حضور کاروان زیرسایه خورشید آستان قدس رضوی در نمازجمعه هفته آینده

رحلت حضرت حجت الاسلام و المسلمین لکزایی اعتمادی ، مردی بزرگوار ، شریف ، پدر سردار رشید سپاه اسلام شهیدحاج حبیب لکزایی، خصوصیاتی که در ایشان مشهود بود تقوا مجسم و انسانی متواضع و استوره صبر بودند، ان شاءالله خدای متعال روح بزرگ این مرد شریف  را با امیرالمومنین(علیه السلام) محشور نماید، رحلت ایشان را حضور  مردم مومن و ولایتمدار سیستان و بیت مکرم ایشان ، حجت الاسلام و المسلمین نجف لکزایی ، و دکتر شریف لکزایی تسلیت عرض می نماییم.

انتصاب رئیس محترم دادگستری شهرستان زابل، از زحمات چند ساله جناب آقای نجفی تقدیر و تشکر می گردد، و انتصاب جناب آقای پالیزبان را تبریک و آرزوی موفقیت در این وظیفه حساس و خطیر داریم.

از جناب حجت الاسلام و المسلمین حمیدی بابت حسن انتخابشان تشکر می گردد.

دیدگاه ها