نمایش نوار ابزار

خطبه های 8 اردیبهشت 1396 نماز جمعه شهرستان زابل

شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل عنوان کرد: اواخر اردیبهشت، انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراها در پیش است که در این راستا انتظار می رود مردم و کاندیداها تنها برای رضای خدا در این انتخابات حضور یابند.

وی با بیان اینکه افراد وقتی به عنوان مسول انتخاب می شوند خود را برای بندگی و امانتداری آماده کنند، افزود: مردم با بررسی خوب و دقیق، افراد اصلح را انتخاب کنند و امورات شهر و کشور را به آنان بسپارند.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا با بیان اینکه مردم وقتی شورای شهر خوبی انتخاب کنند به طور حتم دارای شهرداری خوبی خواهند بود تاکید کرد: شهر زابل با اینکه دارای قدمتی بسیار بیشتر از حتی مرکز استان است از امکانات و وضعیتی خوبی برخوردار نیست به طوری که اوضاع امروز زابل نسبت به ۲۰ سال قبل آن هیچ تغییری نداشته است که نشان از مدیریت ناپایدار در این منطقه دارد.

امام جمعه زابل افزود: شهر زابل شبیه یک روستای بزرگ است و فاقد استانداردهای لازم است بنابراین اگر خواهان دستیابی به امکانات و همچنین استانداردهای لازم هستیم در انتخاب اصلح دقت کنیم چرا که مردم حق دارند شورای شهر خوبی داشته باشند.

خطیب نماز جمعه زابل با عنوان اینکه، شهرداران بعد از پایان دوران خدمت باید مورد سوال قرار گیرند تاکید کرد: هرچقدر میزان شرکت در انتخابات بیشتر باشد اقتدار نظام اسلامی بیشتر می شود بنابراین باید به افرادی رای داد که بسیجی، مدیر، مدبر، داراقدرت ریسک و خطرپذیری باشند.

وی در ادامه به فرا رسیدن روز پاسدار اشاره کرد و ابراز داشت: مردم و مسولان اقدام به نصب پلاکارد در سطح شهر کنند تا نشاط در جامعه ایجاد شود.

امام جمعه زابل همچنین گفت: اگر سپاه نبود کشور هم نبود چرا که در هشت سال دفاع مقدس پاسداران کمر دشمن را شکستند و پس از ان نیز در دوران پس از جنگ نیز اقدام به سازندگی و آبادانی کشور کردند.

وی با اشاره به، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در دوران پس از جنگ با بالاترین استانداردها سازندگی در نقاط مختلف را آغاز کرده خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در طی این سال ها اقدامات بسیار خوبی در عرصه بهداشت و درمان داشته است.

مطالب مشابه
دیدگاه ها