نمایش نوار ابزار

خـون پاک شهدای تاسوکـی چهره پلید استکبار و مزدورانش را آشکار کرد

جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا روز پنجشنبه در دهمین یادواره شهدای تاسوکی در گلزار شهدای نیمروز افزود: در حادثه تروریستی تاسوکی شماری از بهترین فرزندان این مرز و بوم بدست مزدوران استکبار به شهادت رسیدند.

وی بهترین مرگ را شهادت در راه خدا دانست و اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا باعث اقتدار ایران اسلامی می شود و راه شهیدان را برای تک تک ما یادآوری می کند.

امام جمعه زابل گفت: دشمن در صدد محو ارزش های اسلامی و جایگزین کردن منکرها به جای معروفات است اما به برکت ولایت فقیه و خون شهدا شیعه و سنی با بصیرت و ولایت مداری در مقابل تمامی توطئه ها و دسیسه های دشمنان ایستادگی کرده و آن را خنثی می کنند.

وی افزود: دشمنان برای انحراف کودکان، نوجوانان، جوانان و سست کردن بنیان خانواده از راه جنگ نرم با ماهواره و کتب ضاله برنامه ریزی کرده و در ابعاد سیاسی و اقتصادی بدنبال نفوذ در کشور هستند.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دنیا سلاح برنده و محکمی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است تاکید کرد: دول اروپایی و غرب که می دانند تا چند سال آینده دین نخست مردم جهان، اسلام خواهد بود و این دین الهی رفته رفته در حال فتح دلهای مردم است با ایجاد گروههای تروریستی مانند داعش و وهابیت در صدد نشان دادن چهره ای خشن و بد از اسلام هستند.

وی تصریح کرد: برای استکبار شیعه و سنی معنایی ندارد چرا که بدنبال خشکاندن ریشه اسلام در جهان است.

مطالب مشابه
دیدگاه ها