نمایش نوار ابزار

دیدار امام جمعه زابل با فرمانده و پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا+تصاویر

سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل ؛ به‌ مناسبت هفته ارتش و ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز، حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل با فرمانده و جمعی از پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا در محل نماز خانه این پادگان دیدار و گفتگو کردند.

 

سرهنگ ملاکی فرمانده پادگان امیر شهید عباس کیخا ضمن عرض خوش آمد گویی به حجت الاسلام والمسلمین کیخا از آمادگی کامل پادگان در برابر هرگونه تهدید خبر داد و گفت : پادگان ما در بالاترین سطح آمادگی رزمی قرار دارد و با توکل بر خدا تمام نیروها و ادوات نظامی آماده مبارزه با هر گونه تهدید و دشمنی به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

 

وی پرسنل ارتش را از لحاظ اقتصاد مقاومتی در خط مقدم دانست و افزود : پرسنل ارتش می توانند الگوی مناسبی برای نیروهای نظامی و انتظامی در بحث اقتصاد مقاومتی باشند و ما انتظار داریم از لحاظ معنوی مورد پشتیبانی و حمایت قرار گیریم .

 

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل ضمن گرامیداشت و تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش گفت : خدمت در جمهوری اسلامی با خدمت در دیگر کشورها خیلی فرق میکند چراکه در این نظام و کشور جمهوری اسلامی شکل گرفته و انقلاب اسلامی ما یک انقلاب معمولی نبود .

 

ایشان در ادامه بیان کرد: تاریخ رشادت ها و فداکاری های ارتش یان را در ۸ سال دفاع مقدس در جان و دل خود ثبت کرده است .

 

حجت الاسلام والمسلمین کیخا خاطر نشان کرد : ما در ۸ سال دفاع مقدس به برکت فرماندهانی همچون شهید سپهبد صیادشیرازی توانستیم در عین جنگیدن و ضربه زدن به دشمن اخلاق و انسانیت را رعایت کرد و این از هنرهای مختص جمهوری اسلامیست .

 

امام جمعه تاکید کرد : ما سرباز ولایت هستیم و فرمانده کل قوای ما یک مجتهد جامع الشرایط ، ولی فقیه می باشد که بر نفس خودش مسلط است و این رعایت اخلاق را از ایشان یاد گرفته ایم.

دیدار امام جمعه زابل با فرمانده و پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا دیدار امام جمعه زابل با فرمانده و پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا دیدار امام جمعه زابل با فرمانده و پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا دیدار امام جمعه زابل با فرمانده و پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا دیدار امام جمعه زابل با فرمانده و پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا دیدار امام جمعه زابل با فرمانده و پرسنل پادگان امیر شهید عباس کیخا

مطالب مشابه
دیدگاه ها