نمایش نوار ابزار

دیدار با امام جمعه شهرستان زابل به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج

سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ؛ صبح امروز سه شنبه به مناسبت ۱۱ اردیبهشت آغازهفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج ، جمعی از کارکنان و پرسنل قرارگاه شهید هراتی و ناحیه مقاومت بسیح سپاه پاسداران شهرستان زابل با حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار حجه الاسلام قادری، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زابل ، گزارش عملکرد این ارگان و وظایف مهم آن نهاد مقدس ارائه نمود و از همکاری و مساعدت امام جمعه شهرستان زابل تقدیر و تشکر نمود و افزود :  نمایندگی ولی فقیه در سپاه بازوی توانمند فرماندهی می باشد .

حجت الاسلام والمسلمین کیخا در این دیدار اظهار کرد : هفته عقیدتی سیاسی فرصتی برای ورق زدن کتاب افتخارات و اقدامات فرهنگی و اجتماعی در جامعه اسلامی است .

امام جمعه شهرستان زابل سپاه را یکی از رویش های انقلاب اسلامی معرفی کرد و گفت : یکی از معجزات انقلاب اسلامی سپاه پاسداران است که در خود شخصیت هاییهمچون شهید میر حسینی و سردار سلمانی تربیت کرد که بعنوان ستون های انقلاب هستند .

ایشان از تلاش و فعالیت های فرماندهی خوشفکر ناحیه مقاومت بسیج زابل و همکارانشان تقدیر و تحسین کرد و اتحاد و هم افزایی را عامل پیشرفت و توسعه منطقه دارالولایه سیستان دانست .

دیدار با امام جمعه شهرستان زابل به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج دیدار با امام جمعه شهرستان زابل به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج دیدار با امام جمعه شهرستان زابل به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج

مطالب مشابه
دیدگاه ها