نمایش نوار ابزار

دیدار رئیس و اعضای هیئت وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه زابل

پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل: رئیس و اعضای هیئت وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه زابل دیدار و گفت وگو نمودند.

در این دیدار رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان گزارشی از عملکرد این هیئت ارائه کردند.

امام جمعه معزز زابل ضمن گرامیداشت یاد شهدای ورزشکار، همچون شهید ابراهیم هادی که هم در عرصه ورزش درخشش داشتند و هم در عرصه دفاع مقدس توانستند با معنویت و با اقامه اذان خود ۱۸ نفر از افراد دشمن را هدایت کند.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا افزودند: روحیه پهلوانی در استان ما دیده می شود، استان پهناور سیستان و بلوچستان با این وسعت اقیانوس استعدادهای بالقوه و بی کران است که با اندک مدیریت می شود نخبگان ورزشی جهانی مانند خانم ظزیف دوست، هادی اشترک ، معراج شیخ ، امید آرامی ، کیانوش نادریان و… از منطقه سیستان و نخبگان ورزشی از منطقه بلوچستان همچون آقای سوری که به مسئولیت کشوری برگزیده شدند به جامعه معرفی کرد.

امام جمعه زابل فرمودند: باید آسیب شناسی بشود که چرا استعدادهای عظیم استان بیش از ابن شکوفا نشده ، باید در عرصه ورزش اتحاد و انسجام و همدلی جهت اعتلا ، شکوفایی و پیشرفت استعدادهای بیکران استان بیش از پیش مستحکم گردد.ان شاءالله امکانات ورزش در استان و شهرستان ها بیشتر شود ، مسئولین اجرایی در این زمینه تلاش کنند و نمایندگان مردم استان متحدانه در مجلس شورای اسلامی پیگیر ورزش استان باشند.

دیدگاه ها