نمایش نوار ابزار

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه زابل

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه زابل دیدار نمودند.

در این دیدار امام جمعه معزز ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل وهمکاران به جهت رصد مطالبات و خواسته های مردم و دغدغه پاسخگویی به موقع و منطقی به پشتیبانی و حمایت بیش از پیش موضوع صنایع دستی ، راه اندازی بازارچه تولید و عرضه محصولات صنایع دستی و بازاریابی های مجازی و تبلیغات موثر و هنرمندانه این ظرفیت تاکید نمودند.

همچنین توجه به پیگیری گردشگری سلامت یا توریسم درمانی و راه اندازی تورهای گردشگری داخلی ویژه مردم منطقه و ایجاد فرصت های شغلی از این طریق از موضوعات طرح شده توسط امام جمعه زابل بود.

مدیرکل محترم میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری نیز در این دیدار به افزایش چندبرابری اعتبارات اماکن و ابنیه باستانی به ویژه شهر سوخته (آمفی تئاتر و کاوش) ثبت جهانی آسبادی های سیستان و تصویب مهر اصالت یونسکو بر خامه دوزی منطقه سیستان ، تدوین و عملیاتی شدن سند گردشگری استان ، برنامه ریزی کاوش های جدید شهر سوخته ، حضور فعال تر در نمایشگاه های بین المللی ، افزایش هتل های سنتی ، راه اندازی پژوهشگاه گردشگری و صنایع دستی و موزه باستان شناسی، برگزاری دومین همایش اقوام ایرانی در شهر سوخته گزارشی را ارائه نمودند.

دیدگاه ها