نمایش نوار ابزار

دیدار مسئولان حوزه‌ها، پایگا‌ه‌ها و اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های زابل با امام جمعه زابل

چهارشنبه 11 اکتبر 2017

دیدار مسئولین حوزه‌ها، پایگاه‌ها و اعضای شورای بسیح دانشجویی دانشگاه‌های زابل با امام جمعه زابل در سالن مصلی المهدی (عج) برگزار شد.

 

در این دیدار که ۲ ساعت به طول انجامید اربابی مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستانهای زابل و زهک ضمن تشکر از امام جمعه به بیان مجموعه فعالیت های دانشجویان پرداخت.

 

محمد مهدی نبوی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل نیز همچنین کارگاه‌ها و کرسی‌های آزاد اندیشی را همواره دغدغه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیستان معرفی کرد و ادامه داد که به زودی کنگره بزرگ شهدای دانشجوی استان در دانشگاه ملی خواهد بود.

 

محمد جواد عمرانی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی نیز هجمه های اخیر به امام جمعه شهرستان زابل  را از سوی افرادی دانست که از فتنه ۸۸ زخم خورده اند و خطاب به امام جمعه ادامه داد: توجه امام جمعه محترم به مشکلات مردم و بیان آن از طریق تریبون نماز جمعه همراه با استدلال های محکم نشان می دهد دغدغه شما همواره ستودنی است و همه ی ما از جنابعالی حمایت می کنیم.

 

حجت الاسلام والمسلیمن کیخا در پایان ضمن تشکر از حضور فرماندهان حوزه ها و پایگاه های دانشگاه های شهرستان مبنی بر حضور در دفتر امام جمعه ، همواره خود را پیرو ولایت فقیه دانست و از همه ی دانشجویان خواست که آتش به اختیار عمل کنند و به کارهای فرهنگی تمییز و خودجوش روی بیاورند.

 

همچنین پس از پایان این نشست صمیمی اعضای شوراهای بسیج دانشجویی دانشگاه های سیستان نماز ظهر و عصر خود را به امامت امام جمعه محترم شهرستان زابل حجت الاسلام والمسلمین کیخا اقامه کردند.

 

در پایان ضمن بازدید از حسینیه جدید مصلی شهرستان دانشجویان همراه با امام جمعه محترم به بازدید از مقتل کربلا به صورت تصویری پرداختند.

دیدگاه ها