نمایش نوار ابزار

دیدار مسوولان دانشگاه علوم پزشکی زابل با امام جمعه

پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دیدار مسوولان دانشگاه علوم پزشکی زابل با امام جمعه معزز شهرستان زابل مورخ ۹۶/۱/۳۰ به مناسبت هفته سلامت رییس ، معاونین و مدیران دانشگاه با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کیخا امام جمعه شهرستان زابل دیدار کردند .

دیدار با امام جمعه زابل

دکترعلی اکبر نصیری ضمن قدردانی از امام جمعه شهرستان زابل و سایر شهرستانها از همراهی آنان در موضوع سلامت ، افزود : تریبون نماز جمعه نقش مهمی در موفقیت همه امور از جمله عرصه سلامت دارد همراهی شما با دانشگاه علوم پزشکی زابل شایسته تقدیر است لذا قدردانی خود و همه پرسنل دانشگاه را از حضرتعالی و سایر امامان معزز جمعه شهرستانهای سیستان اعلام می کنم و در سال جدید هم نیاز به کمک هستیم تا بتوانیم با هم موجب موفقیت بیشتر در حوزه سلامت باشیم .

وی در بخش دیگر از سخنان خود به شعار هفته سلامت و برنامه های متعدد این هفته پرداخت .

حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل ضمن خوش آمدگویی اظهار داشت : مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زابل موفقیت های زیادی کسب کرده اند و مجموعه ای مخلص ، با نشاط و پر انرژی است که با همدلی در پی ارتقا سلامت مردم هستند .

وی افزود : کاستیهای هم وجود دارد که نیاز به بسترسازی و اعتبارات است و به تدریج حل خواهند شد در بحث سلامت در کنار شما هستیم و از هیچ کمکی در مسیر کمک به مردم دریغ نخواهم کرد .

دیدگاه ها