نمایش نوار ابزار

راهپیمایی ۲۲ بهمن

دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل:حضور حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل در راهپیمایی  یوم الله ۲۲ بهمن
متن سخنرانی راهپیمایی۲۲بهمن ماه ۹۷ که توسط حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل ایراد شد.


گرامی میداریم یاد شهدای ۸سال دفاع مقدس،شهدای حریم و حرم،شهدای اقتدار و امنیت ،رهپویان راستین صراط انبیا که برای این انقلاب و ایران عزیز از بذل جان گذشتند.
گرامی میداریم یاد امام راحل عظیم الشان را که به ید مبارک ایشان پرچم مقدس ایران به احتزاز درآمد.
 سلام و درود محضر منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج)که این انقلاب و نظام مقدس متعلق به ایشان می باشد.
سلام و درود محضر نایب بر حق ایشان رهبر حکیم،فرزانه،بصیر و بسیجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای  که با راهکار های حکیمانه خود ایران عزیز را در اوج عزت و سربلندی قرار دادند.
امروز ما ۲۲ بهمن را جشن میگیریم.جشن چهل سال مقاومت،ایستادگی،مجد و عزت و شرف.چهل سال شکستن استکبار در همه زمینه های اقتصادی،سیاسی،نظامی و فرهنگی .
سخن از انقلاب،سخن از اسلام است،سخن از بعثت همه ی انبیا و رسولان مخصوصا حضرت محمد مصطفی(ص) است.
این انقلاب در کلام ائمه اطهار(علیهم السلام) نیز آمده است که امام کاظم(ع) میفرمایند:مردی از شهر قم قیام خواهد کرد و مردم را به حق دعوت میکند،مردانی به مانند اهن محکم و استوار به دور او جمع می 
شوند که طوفانهای سهمگین جنگ های سیاسی،نظامی و اقتصادی آنها را خسته نمی کند.
انقلاب ما انقلابی است که آرزوی همه ی انبیا و رسولان بود.انقلابی که هم حدوثش و هم بقای آن معجزه ای بود از جانب خداوند متعال.
در یوم الله ۲۲ بهمن قدرت خداوند به گونه ای بروز کرد که دشمنان نتوانستند آن را انکار کنند.
در فتنه ۸۸ دشمن همه نقش ها و فرمولهای خود را پیاده کرد،فرمولهایی که هر انقلابی را کمر میشکند اما بعد از اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی از این فتنه گذشت خودشان اعلام کردند چه کنیم که خداوند هم همراه ملت ایران است.
چهل سال است ما بر سر ارزش ها ایستاده ایم و امروز شعار هایی داده شد که چهل سال است بر دل تبلور دارد.
یکی از شعار های اصلی جمهوری اسلامی نه شرقی و نه غربی بلکه جمهوری اسلامی می باشد.برای اینکه روی پای خود بایستیم نه عبد شرق باشیم و نه عبد غرب بلکه عبد خداوند متعال باشیم حدود الهی را رعایت کنیم چرا که با جامعه ای که تقوا داشته باشد و تمام امورش تحت فرامین خداوند متعال باشد هرگز به بن بست نخواهد رسید.
چهل سال است که ما تحریم هستیم،در اوج جنگ تحریم بودیم اما با یاری خداوند متعال به اوج پیروزی ها دست یافتیم.
ما با رعایت حدود الهی تمام تحریم ها را دور زدیم و امریکا و استکبار جهانی هیچ غلطی نتوانستند بکنند این ها درس هایی است که ما از امام راحل عظیم الشان فرا گرفتیم.
چهل سال حدود الهی را رعایت کردیم  تحت ولایت نائب امام زمان،رهبر معظم انقلاب توکل داشتیم و پیروز شدیم .
هر کجا از فرمانها و نداهای رهبری فاصله گرفتیم و خوب عمل نکردیم ضربه خوردیم.
دولت باید همپای مردم عبد خداوند باشد و بداند که کاری از کدخدا بر نمی آید.
همه باید بدانند که ما با توکل بر خدا به این پیروزی ها رسیدیم نه با تکیه بر دشمن چرا که دشمن ذاتش پلید است و نباید به دشمن اعتماد کرد.
ظرفیت های درون جامعه را متوجه باشیم،قاسم میرحسینی ها هنوز زنده هستند.شهیدی که از روستایی در سیستان بدون دیدن آموزش نظامی  در میدان جنگ حضور می یابد و چنان نقشه هایی طراحی میکند که دشمن را مات و مبهوت می سازد.
میرحسینی ها،عالی ها،خدری ها و لک زایی ها زنده اند.
مسئولین مردم را الگوی خود قرار دهند که در عین گرانی ها و سختی ها که ۸۰ درصد آنها هم مربوط به سو مدیریت مسئولین است به میدان آمدند و نشان دادند که بر سر آرمانهای خود ایستاده اند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها