نمایش نوار ابزار

متن خطبه های نماز جمعه 19 آذر 1395 شهرستان زابل

شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵

ظهور امام زمان (عج) وعده و اراده خداست

امروز جمعه19 آذر ، 9 ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج) در سال 260 ه . ق است ؛ امامی که اراده خدا بر این است که توسط او تمام زمین عدل و داد شود و عدالت در همه عالم منتشر شود ، همچنان که ظلم و جنایت همه جهان را می گیرد با دست ایشان ظلم برکنار و نابود می شود و عدالت همه جا را میگیرد ؛ امامی که ظهورش وعده و اراده خداست ؛ امامی که عیسی بن مریم پیامبر اولوالعزم در نماز به او اقتدار و پشت سرش نماز می خواند .

ولی فقیه توسط خود امام زمان (عج) مشخص می شود

خداوند اراده کرده است که او قرن ها زنده باشد ؛ در غیبت صغری نواب اربعه و خاص و در غیبت کبری امت نمی تواند بدون رهبر و ولی رها شود زیرا این خلاف سنت خداست و در زمان غیبت کبری نایب عام با شاخصه مشخص می کند و این ترسیم و مقام ولایت فقیه است و فقیه با این شاخصه ها ولایت دارد .

در حال حاضر با تشکیل حُکومت اسلامی از بین فقها ، مجلس خبرگان آمدند و با این شاخصه ها فقیهی که زمیم و حاکم باشد را انتخاب کردند ، حکومت دینی و اسلامی ای که به برکت آن قوانین اسلام طبق « قرآن و سنت » به تمام شئون زندگی ما حاکم باشد .

آرزویی که در عصر غیبت علماء دردل داشتند ولی آرزو بر دل ماندند و رحلت کردند و این آرزو توسط فقیهی بی نظیر محقق شد؛ فقیهی عالم به زمان ، بصیر ، آگاه ، شجاع ، مدیر و مدبر سید روح الله امام خمینی (ره) و بعد از ایشان سکان هدایت کشتی انقلاب به دست فقیه بی نظیر دیگری افتاد تا انقلاب غارت نشود ، خون شهدا پایمال نگرد ، تا ریسمان هدایت که مردم را تا عرش صعود می دهد پاره نشود .

انقلاب ما مقدمه ظهور امام زمان (عج) / حفظ این نظام از اوجب واجبات است

انقلاب ما مقدمه ظهور امام زمان (عج) است، به برکت این انقلاب جهان امام زمان (عج) را بیشتر شناخت و گفتمان مهدویت بیشتر بر سر زبانها افتاد ، 313 سردار لشکر امام زمان (عج) عُلمایی هستند که باید در بستری مناسب تربیت شوند و آن بستر مناسب ، حکومت و حاکمیت اسلام است که در کشور ما به برکت امام زمان (عج) برقرار است لذا مراجع تقلید در نجف ، قم و همه جا قائلند که حفظ این نظام از اوجب واجبات است .

 

تضعیف حکومت و نظام اسلامی محاربه و جنگ با اساس اسلام است

سیلی به این حکومت ، سیلی به اسلام است ، بی تفاوتی به این نظام ، بی تفاوتی به اسلام است ، دشمنی با این نظام دشمنی با اسلام است  و تضعیف این حکومت و نظام محاربه و جنگ با اساس اسلام است ؛ چرا آمریکا با این انقلاب دشمن است ؟

NPT ، FATF و دفاع از حقوق بشر بازی استکبار است

به همان دلیل که مشرکین مکه و یهودیان مدینه با پیامبر اکرم (ص) سرجنگ داشتند الان به همان دلیل اسرائیل ، آمریکا و استکبار جهانی با انقلاب اسلامی سر جنگ دارند این را هر انسان بصیر و آگاهی می داند؛ چقدر دلار خرج کودتاها و فتنه ها کردند تا انقلاب را ساقط کنند ، چقدر دلار صرف شعله ور کردن آتش جنگ کردند و امروزه هم با لطایف الحیلی همان برنامه را دنبال می کنند ؛ NPT ، FATF بازی استکبار است ، دفاع از حقوق بشر بازی است و در برنامه جامع مشترک (برجام) هم دوباره با نقص برجام چهره اصلی خودشان را آمریکـا نشان داد .

نتیجه برجام این است که « دشمن مخصوصاً آمریکـا مورد اعتماد نیست » و خواسته ملت ما از دولت مُحترم این است که به صراحت این را بگویند

نتیجه برجام این است که « دشمن مخصوصاً آمریکـا مورد اعتماد نیست » و خواسته ملت ما از دولت مُحترم این است که به صراحت این را بگویند ، گفته نشود که با برجام آتش جنگ خوابید ، غلط بکند آمریکا که بخواهد با ایران اسلامی وارد جنگ شود و غلط کرد ابرهه که میخواست کعبه را ویران کند ؛ به وعده های خدای ایمان و اعتماد  داشته باشیم ؛ انتظار مردم این است که دولت محترم این امر را تصریح کند زیرا تصریح این موضوع باعث آبرو نظام می شود و هم برای دولت محترم و باعث همدلی و همزبانی بین آحاد جامعه می شود .

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها