نمایش نوار ابزار

متن خطبه های ۳۱ فروردین ۹۷ نماز جمعه شهرستان زابل

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

متن خطبه های ۳۱ فروردین ۹۷ نماز جمعه شهرستان زابل به امامت امام جمعه معزز حضرت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی ( عج)

ما باید انقلاب اسلامی را که عطیه مخصوص خداومد متعال است را حفظ کنیم ، قدر انقلاب را بدانیم و کاستی های مسئولین را به پای اصل انقلاب نزاریم ؛سوء مدیریت مسئولین مربوط به خودشان میشود .

در نظام اسلامی تمام مسئولین بدست خود ما انتخاب میشوند اگر یک مسئولی چه خوب و چه بد مدیریت میکند انتخاب خود ماست و ما باید مطالبه گری خودمان را ادامه بدهیم .

همیشه باید در صحنه باشیم و مطالبه گر کنیم این مورد را رهبر ما مخصوصاً از جوانان و دانشجویان از ما خواسته است و خسته نشیم و مطالبه کنیم ؛ در فضای مجازی ، فضای حقیقی تکلیف داریم که همیشه در صحنه حاضر باشیم .

ما گفته ایم که هیچ وقت خسته نمیشویم بطور مثال در مورد مرز ما بارها چه در دوران استاندار قبل و چه استاندار فعلی صحبت کردیم ، ما دست های ناپاکی را در مدیریت های مرزی مشاهده می کنیم که یکسری سودجویان و قاچاق چیان کالا را حضورشان را در مرز می بینیم که مثل زالو چسبیده اند و منافع را بسمت خودشان سوق میدهند .

ما از استاندار محترم ، فرمانداران و نمایندگان مجلس این مورد مرز را مطالبه می کنیم که این افراد را شناسایی کنند ، بازارچه های مرزی را فعال کنند و منافع همه مردم باید در مرز لحاظ و دیده شود .

منطقه آزاد تجاری ، صنعتی را ما مطالبه می کنیم ، کارخانه هایی که در دوره انتخابات مخصوصاً تابلو و تبلیغ شد اینها را مطالبه می کنیم، کارخانه لاستیک سازی در رامشار که سنگ شو استاندار قبل به سینه زد، عاقبتش چه شد ؟ ما اینها را از استاندار محترم و مشاورانش و فرمانداران میخواهیم و مطالبه می کنیم .

تولید برق ، توربین هایی که بعضی از شرکتهای خارجی در بعضی از شهرستان های سیستان آمدند عاقبت و نتیجه اش چه شد ؟ توضیح میزان و درصد پیشرفت این مطالبات را ازشما می خواهیم .

مسئولین ما با اصحاب رسانه جلسات مستمر داشته باشند و مردم و جوانان ما را از میزان پیشرفت کارها مطلع سازند.

از استاندار محترم درخواست می کنیم که در خصوص پرداخت خسارت به کشاورزان و دامداران اسرع وقت را لحاظ بکنند مخصوصاً در مورد دامداران که دام شان تهدید میشود اولویت مخصوصی را ببینند .

از استاندار محترم که فرد بسیار انقلابی و متدین است درخواست میکنیم که تغییر مدیران را در سرلوحه کارشان ادامه بدهند و مدیرانی بانشاط ، پرانگیزه ، مدیرانی که خسته نباشند ، مدیرانی که قدرت مدیریت داشته باشند، انقلابی باشند، نگاه شان به منافع ملی باشد نه منافع شخصی و اطراف خودشان این موارد را میخواهیم از شما هر چه سریعتر تغییر مدیریتی شکل بگیرد و یک تغییر مدیریتی را مردم ما ببینند بلکه یک تحولی در منطقه ایجاد شود .

در پایان سخن تشکری داشته باشیم از یکی از مدیران جوان ما که پایان خدمت ایشان را در منطقه داشتیم از  ریاست محترم قبلی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل که جوانی متدین ، بانشاط ، متعهد و متخصص که چند سالی را خدمات بزرگی انجام دادند .

از وزیر محترم بهداشت و استاندار محترم بایت انتخاب همچین مدیری تشکر می کنیم و برای عزیزی که جایگزین ایشان در ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شدند که فردی متدین ، معتهد و متخصص هستند و اوصاف خوبی را دارند حمایت میکنیم و امیدواریم همان کارهای ریاست قبلی را ادامه دهند و کارها و طرح های قبلی را به اتمام برسانند .

مطالب مشابه
دیدگاه ها