نمایش نوار ابزار

مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد واحد زابل

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل ؛ مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد واحد زابل با حضور سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان ، ائمه جمعه زابل و شهر علی اکبر و شماری از مسئولان محلی برگزار شد .


در این مراسم از زحمات محمد مجوزی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل زابل قدردانی و محمد عمرانی به عنوان سرپرست این دانشگاه معرفی شد. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مرکز آموزش عالی دانش محور در مسیر دانشگاه کارآفرین شدن متناسب با اقتصاد مقاومتی در حال حرکت است. 


سلطانعلی میر افزود: همسایگی سیستان و بلوچستان با افغانستان و پاکستان یک ظرفیت است و باید رشته های مورد نیاز این کشورها شناسایی و مجوزهای لازم آنها در دانشگاه آزاد اسلامی استان اخذ شود. 


وی اظهارداشت: هم اینک در سیستان و بلوچستان ۲ واحد بین الملل در چابهار و زابل وجود دارد و همه دانشگاهها باید این واحدها را حمایت کنند.

امام جمعه زابل نیز در این مراسم گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئولیت یک توفیق است چرا که برای هر پست و منصب خون شهدای زیادی ریخته شده است. 


حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا افزود: مسئولیت ها باید استعدادها را شکوفا و پایه های حکومت الهی را مستحکم کند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها