نمایش نوار ابزار

مراسم نمادین زنگ سلامت در دبستان دختــرانه شهیده مــرضیه عـذباشی زابـل

چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

به گــزارش پایگــاه اطلاع رسـانی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، مراسم نمادین زنگ سلامت بمناسبت هفته سلامت  با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان، فرهنگیان و دانش آموزان در مدرسه دخترانه شهیده مرضیه عذباشی برگزار گردید.

دکتر جواد اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه ضمن خیر مقدم گفت : با توجه به شعار بهداشت جهانی آموزش های مناسبی در نظر گرفته شده است تا پیشگیری انجام شود . شما دانش آموزان عزیز هم باید در مورد این بیماری بیشتر بدانید و از خانواده خود بپرسید تا خدای ناکرده برای شما مشکلی پیش نیاید . دکتر اکبری زاده در پایان توصیه کرد تا از خوردن غذاهای ناسالم پرهیز شود.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا سخنان خود را با توصیه به دانش آموزان جهت احترام گذاشتن به والدین آغاز نمود . امام جمعه زابل در خصوص بیماری دیابت گفت : شما دانش آموزان عزیز باید در عمل امور مربوط به پیشگیری از این بیماری را انجام بدهید تا خدای ناکرده در آینده مشکلی نداشته باشید .

دانش آموزان عزیز از خوردن غذای ناسالم بپرهیزید و بعضی از نوشیدنی ها مثل نوشابه را از سر سفره حذف کنید . امام جمعه شهرستان زابل توصیه کرد حتما به آموزش های کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی زابل توجه و به آن عمل کنند .

قرائت مقاله و اهدا جوایز به دانش آموزان و توزیع صبحانه سالم از دیگر برنامه های این مراسم بود .

IMG_8478

IMG_8486

IMG_8490

مطالب مشابه
دیدگاه ها