نمایش نوار ابزار

مراسم یادواره شهدای روستای ارباب

پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل:مراسم یادواره شهدای روستای ارباب با حضور امام جمعه شهرستان زابل،سردار آتانی،جمعی از روحانیون،مسئولین و خانواده های معظم شهدا و مردم ولایتمدار سیستان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا:گرامی میداریم یاد و خاطره همه شهیدان را از بدو خلقت تا صدر اسلام.شهدای عزیزی که به تکلیف خود عمل کردند و هوای نفس را زیر پاگذاشتند و از مهم ترین دارایی خود که جانشان بود گذشتند تا دین زنده بماند.شهدا با فدا کردن خوون خود به درخت نوپای انقلاب جان بخشیدند و اینکه امروزه جمهوری اسلامی با قدرت در مقابل همه استکبار جهانی ایستاده به برکت خون همین شهدا میباشد.

ایشان افزودند:شهدا به ما درس ایثار،فداکاری،رشادت و از خود گذشتگی آموختند و به همه جهان ثابت کردند که دفاع کردن از دین و وطن سن و سال نمیشناسد.اگر در مورد شهدای عزیز مطالعه کنیم میبینیم که در بین آنها هم نوجوان و هم جوان و هم بزرگسال وجود داشته است که در کنار هم برای یک هدف با دشمن پیکار میکرده اند.

همچنین ایشان در پایان خاطر نشان کردند:وظیفه ماست که زندگی و سیره شهدا را مطالعه کنیم و منش و رفتار آنها را سر لوحه و سرمشق زندگی خوود قرار دهیم.راه شهدا را ادامه دهیم و پیرو راهشان باشیم تا شرمنده خون شهدا نباشیم.

مطالب مشابه
دیدگاه ها