نمایش نوار ابزار

مسئولان انقلابی مرز را از دست حرام خواران نجات دهند

جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷

خطبه اول:

شکرانه یک ماه عبادت

عید سعید فطر را خدمت همه شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض میکنم ،عیدی که بعد از یکماه بندگی بندگان خدا به شکرانه ی بندگی و به جهت تکمیل یکماه عبادت این نماز باشکوه را به جا می آورند.

 

در این ماه هر آنچه را کسب کردیم مواظبت کنیم

هر آنچه کسب کردیم در این ماه دل را نورانی کردیم ، چشم ها را با نگاه به آیات قرآن ، قلب را با یاد خدا و جسم و جان را با بندگی خدا نورانی کردیم مواظب باشیم آلوده به گناه نکنیم و این نورانیت را همیشه در وجودمان حفظ کنیم، مواطب چشم و زبان ، دست و پا و تمام اعضا و جوارح باشیم که انشالله روح و روان ما این نورانیت را در خوش حفظ کند .

 

خطبه دوم :

نماز عید سعید فطر نماز وحدت آفرین

امروز به شکرانه یکماه بندگی شما تمام مستحاب را که یکی از آنها رفتن به زیر آسمان است را شما بجا آورده اید و بدانید که این مانور وحدت و این نماز وحدت آفرین برکات مادی و معنوی بسیار زیاد خواهد داشت، خداوند متعال وقتی ببیند که شما با این سختی و این طوفان شدید سجده عبودیت ، بندگی و سجده ی شکر و نماز باشکوه را اینگونه بجای آورده اید قطعاَ بذل عنایات میکند و برکات ارضی و سماوی را شامل حال ما میگرداند .

 

انقلاب اسلامی هدیه خداوند متعال

خداوند متعال از ما این را میخواهد که در تمام شئون زندگی عبد او باشیم و به برکت انقلاب اسلامی ما توفیق پیدا کردیم که تمام زندگی ما تحت ولایت خداوند متعال باشد ، حکومت الهی تشکیل شده است ، حکومت دینی که علمش بر دوش ولی فقیه و نایب امام زمان (ع ) است و به برکت این حکومت دینی تمام زندگی ما تحت ولایت خداست و این توفیقی است که فقط برای ایران اسلامیست.

 

مقاومت بر سر ارزشها رمز مجد و عظمت ایران اسلامی

ما سختی ها رابه جان میخریم ، بر ارزش ها می ایستیم و میدانیم که مجد و عزمت و عزت و افتخار ما بر همین است ، مشکلات اقتصادی هم داریم که یک قسمتی از آنها تحت رهبری استکبار جهانیست ، تحریم هایی که می توانست کمر یک قاره را بشکند اما نتوانست ملت ایران را از پا در بیاورد و از انقلابش فاصله بدهد .

 

سوء مدیریت  عامل مشکلات داخلی

تحریم ها وجود دارد اما مشکل اعظم بر میگردد به درون ایران، مسئولین اگر مدیریت ها را درست کنند و اگر مثل ملت ایران بر سر ارزش ها بمانند و معتقد باشد و ایمان به وعده های خدواند داشته باشند قطعا مشکلات مرتفع خواهد شد .

 

مسئولین سیستان ظرفیت ها و نخبه ها را ببیند

در سیستان دارالولایه هم همین گونه است،اگر مسئولین ما ظرفیت های سیستان را بدانند و به آن ایمان داشته باشند ، این مردمی که در تنگه احد با تمام سختی ها ایستاده اند ، مردمی رشید ، فهمیم و ولایی و با استعداد بالا که درجهان هوش این مردم مثال زدنیست ، کافیست که مسئولین چشم شان را باز کنند و نخبه ها را به دقت ببیند .

 

مسئولان انقلابی مرز را از دست حرام خوران نجات دهند

مسئولین سیستان بسیجی و انقلابی باشند ، مرز را درست مدیریت کنند ، مرز را از دست حرام خواران نجات بدهند و دست ویژه خوران را کوتاه و قطع کنند و بگذارند سود این مرز به همه مردم برسد .

 

در حال حاضر افرادی چنبره زده اند به موضوع سوخت ، ورود دام و باعث شده است که سود کلان به جیب ویژه خوران برود و سفره های مردم رنگین نباشد .

 

ما از همه مسئولینی که زحمت میکشند تشکر میکنیم و دستشان را میفشاریم و امیدواریم که دولت و استاندار محترم رصد کاملی به این مقوله ها داشته باشد و مردم مشاهده کنند که سیستان بیشتر از گذشته بازارش رونق پیدا کرده و شوق در مردم زنده شود.

 

از معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل به جهت برپایی و قرائت نماز در عیدگاه امام رضا (ع) و از مالکین عزیزی که چند سال است با رضایت کامل اجازه داده اند مردم در این مکان نماز بخوانند تشکر می کنیم.

مطالب مشابه
دیدگاه ها