نمایش نوار ابزار

مطالبه گـری مـردم سیستان شیرین ترین رخداد سال 94 بود

پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴

امام جمعه زابل گفت: شیرین ترین رخداد سال 94 مطالبه گری مردم بود به طوری که برای احقاق حقوق خود مسیرهای قانونی را دنبال می کردند.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: تلخ ترین رخداد سال 94 ادامه خشکسالی تالاب بین المللی هامون بود چرا که سوءمدیریت ها موجب ادامه روند خشکسالی شده است.
وی با بیان اینکه در سال آینده خبرهای خوشی در راه است گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان ظرفیت ها و قابلیت های منطقه بدنبال حضور گردشگران داخلی و خارجی به استان سیستان وبلوچستان باشند چرا که وجود آثار باستانی و تاریخی با قدمت بالا از جمله اثر جهانی شهرسوخته ظرفیت مثبتی برای جذب بیش از پیش گردشگران و توریست ها به این منطقه است.
امام جمعه زابل اتحاد و همدلی میان رسانه ها در منطقه سیستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: رسانه ها با همدلی برای آبادانی در تلاش هستند و همیشه مطالبات بحق مردم را منتشر کرده اند.
وی عمده ترین مطالبات مردم در سال 94 را تصویب منطقه آزاد تجاری- صنعتی سیستان، پاس مرزی، تجارت چمدانی، مدیریت مرز و صرف درآمد مرز در خود منطقه عنوان کرد.
حجت الاسلام کیخا افزود: برخی مدیران از نقد رسانه ها در پیشرفت اقدامات خود استفاده کردند اما برخی مدیران نیز که انتقاد رسانه های منتقد را برنمی تابند آنها را تندرو معرفی کردند.
مسئول واحد رسانه دفتر امام جمعه زابل نیز گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه در طول سال جاری همکاری خوبی با دفتر امام جمعه داشتند و با پوشش خطبه های نماز جمعه بازتاب آن را چندبرابر کردند.
علیرضا بارانی با بیان اینکه در سال آینده دفتر امام جمعه زابل چندین برنامه مهم را در دستور کار خود دارد اظهار داشت: نخستین کارگاه آموزشی روابط عمومی ادارات با همکاری فرمانداری زابل، نخستین کارگاه واکاوی فضای مجازی و برگزاری همایش روز قلم با محوریت تجلیل از اصحاب قلم و خبرنگاران ازجمله این برنامه ها است./ایرنا

مطالب مشابه
دیدگاه ها