نمایش نوار ابزار

همایش سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در حمایت از اقدام اخیر نیروهای مسلح در ساقط نمودن پهپاد جاسوسی آمریکا

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

همایش سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در حمایت از اقدام اخیر نیروهای مسلح در ساقط نمودن پهپاد جاسوسی آمریکا با حضور حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه زابل ، سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و جانشین قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه ، فرمانداران منطقه سیستان ، ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین برگزار شد، این همایش با سخنرانی امام جمعه زابل، فرمانده سپاه سلمان،فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل، امام جمعه اهل سنت و جمعی از معتمدین ،جانبازان و ایثارگران همراه بود.

در این همایش حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه زابل در سخنانی بیان نمودند:عمق راهبردی انقلاب اسلامی به پهنای همه عالم باهر رنگ و مذهب است ، انقلاب اسلامی مدافع مظلومین جهان است ، چه سید حسن نصرالله و چه بشار اسد ، چه شیعیان عراق و چه اهل سنت فلسطین ، شیعه و سنی برابر و برادریم.
امام خامنه ای (حفظه الله)، امام و پیشوای مسلمین جهان ،چه شیعه و چه سنی هستند، یکی از رمزهای اقتدار ایران اسلامی همین وحدت است، نمونه زیبای وحدت در استان سیستان و بلوچستان مشاهده می شود.
این همایش به جهت جشن نمود اقتداری است که سبزپوشان سپاه پاسداران به رخ جهانیان کشیدند، ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکا در برهه ای اتفاق افتاد که رهبر عزیز ما فرمودند که رئیس جمهور دیوانه آمریکا لیاقت ارسال پیام را ندارد.
تمام رفتار ، نگاه و منش امامین انقلاب بر پایه آیات و روایات است ، مقاومت یکی از صفات امام بزرگوار ماست که رهبر عزیز انقلاب اسلامی در سخنرانی حرم مطهر حضرت امام علاوه بر صفت مومن ، متعبد و انقلابی به آن پرداختند.
جشنی توام با جشن در این روز داریم ، یکی از فرزندان سیستان به دست  ولی فقیه  و فرمانده معظم کل قوا به در جه سرداری نائل شدند، سردار سرتیپ دوم پاسدار آبسالان الحق یک پاسدارمومن و انقلابی ـ ذاکراهل بیت و اهل مناجات و با همان روحیه جبهه و جنگ هستند.
سیستان اقیانوس استعدادهای بالقوه است که با اندک توجه و مدیریت میتواند به فعلیت برسد ، میشود آیت الله العظمی سیستانی ، آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه ، شهید آیت الله مطهری سیستانی و…

بزرگوارانی به مثل سردار معروفی و سردار گشتاسبی اگر ۲۰ یا ۳۰ سال پیش در این استان حضور میافتند قطعا استعدادهای بیشتری کشف می شد و به فعلیت می رسید.

ان شاءالله با تلاش و مجاهدت ونگاه بلند فرماندهان ارشد، چهره هایی همانند سردار آبسالان که صاحب لیاقت، شایستگی و مدیریت جهادی هستند،مورد حمایت قرارگرفته و تکثیر شوند.

 

دیدگاه ها