نمایش نوار ابزار

همزمان با هفته وقف؛ همایش تجلیل از واقفین زابل برگزار شد

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل به مناسبت هفته وقف صبح امروز همایش تجلیل از واقفین شهرستان زابل با حضور ائمه جمعه زابل و شهر علی اکبر ، واقفین منطقه و سایر مسئولین شهرستان در سالن همایشات هلال احمر برگزار شد .

حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی اکبر کیخا ضمن تبریک ماه ربیع الاول و سرنگونی گروهک داعش در این مراسم اظهار داشت : همه ما باید واقف باشیم در وهله ی اول زندگی و جان حودمان را فدای اسلام ، دین و خدا کنیم .

خطیب نماز جمعه زابل پیامبران و ائمه اطهار ( ع  ) را بزرگترین واقفین دانست و گفت : امام راحل عظیم الشان و  رهبر معظم انقلاب لحظه لحظه عمر و نفس خود را وقف اسلام کردهاند و شهدا با ریختن خون خود جهت نشر معارف وقف خود را انجام دادند .

وی با تاکید بر اینکه همه ما باید وقف اسلام شویم، خاطر نشان کرد: وقف فقط به این معنی نیست که قطعه زمینی را وقف مسجد و یا حسینیه کنیم البته این یکی از مصدایق وقف است اما نشر معارف قرآن و موسسات قرآنی، وقف مغازه و مکان تجاری و همچنین خانه عالم از دیگر موضوعات وقف است که باید به آن توجه شود.

همایش تجلیل از واقفین زابل همایش تجلیل از واقفین زابل همایش تجلیل از واقفین زابل همایش تجلیل از واقفین زابل همایش تجلیل از واقفین زابل

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها